Home / Gyvenimas / Kultūra / Valstybės dieną – paroda, gražiausios dainos ir „Tautiška giesmė“

Valstybės dieną – paroda, gražiausios dainos ir „Tautiška giesmė“

Sveikindamas rajono gyventojus su gražia istorine švente – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena – rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas pažymėjo, kad „Valstybė prasideda nuo tavęs ir manęs, nuo mūsų šeimų, mūsų bendruomenių“. Meras linkėjo sėkmės kasdieniniame gyvenime, ryžto ir tvirtybės siekiant gražesnės Tėvynės ateities.

Liepos 6-ąją Kultūros centre buvo atidaryta fotografijų paroda – konkursas „Etnoženklai mano mieste“, skirta Etnografinių regionų metams.

Parodai „Etnoženklai mano mieste“ darbus pristatė 13 autorių. Kultūros centro galerijos sienas papuošė 37 darbai. Galerijoje taip pat eksponuojama ir tarptautinio projekto „Femin‘ Art“ etapo Ukmergėje galutinis kūrybos rezultatas „Suknelė – kelias“.

Parodos dalyviai buvo apdovanoti knygomis, o geriausias komisijos išrinktas autorius – Seimo nario Arūno Dudėno įsteigtu prizu. A. Dudėnas parodos atidaryme pažymėjo, kad globaliame pasaulyje svarbu išlaikyti savo tautą. Valstybė bus stipri, jeigu žinosime savo šaknis.

Geriausia fotografijų autore – konkurso nugalėtoja tapo Nijolė Paškauskienė.

Parodos atidaryme dainavo Kultūros centro folkloro ansamblis „Dagilėlis“, vadovaujamas Jūratės Martinkutės. Atidarius parodą, „Dagilėlis“ persikėlė po ąžuolais, augančiais prie Kultūros centro. Čia ansamblis su gausiu ukmergiškiu būriu išvyniojo 18 metrų tautinę vėliavą.

Čia skambėjo liaudies dainos,o 21 valandą visi susirinkusieji sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Ukmergės kultūros centro ir rajono savivaldybės informacija

ukmerge.lt

DSC-3818-7085 DSC-3869-7089 DSC-3858-7088-s282x425 DSC-3833-7087 DSC-3823-7086

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!