Home / Žmonės / Čempionų taurė ir vėl atiteko ukmergiškiams (nuotraukų galerija)

Čempionų taurė ir vėl atiteko ukmergiškiams (nuotraukų galerija)

Septintųjų Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojų ir jų šeimų narių sporto žaidynių, kurios vyko rugpjūčio 28 d., nugalėtoja – Ukmergės rajono policijos komisariato komanda.

Penktadienio rytmetį į Vilniaus Kalnų parką, kuriame vyko Žaidynės, sugužėjo šimtai pareigūnų su savo šeimų nariais. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojui Ernestui Jurkoniui iškilmingai paskelbus Žaidynių pradžią, stadione užvirė veiksmas. Sirgaliai vos spėjo paskui savo komandas. Vieni palaikė krepšininkus, kiti futbolininkus, treti skubėjo prie estafečių ruožo, o stadiono dešinėje šurmuliavo kelios dešimtys vaikų, kuriems įvairių rungčių taip pat nestigo. Penkios valandos, kupinos ištvermės, įtampos, emocijų, tiesiog praskriejo.

Komandos savo jėgas išbandė aštuoniose rungtyse: vadovų šaudymo iš ginklo, mišraus futbolo, gatvės krepšinio, estafetėje su kliūtimis, šeimos 100 m bėgimo, virvės traukimo, kelmo metimo, automobilio tempimo ir traukimo bei virvės traukimo

Didžiausias sirgalių gretas subūrė paskutinės rungtys – automobilio tempimas ir traukimas bei virvės traukimas, mat žaidynėms artėjant į finišą ėmė ryškėti lyderiai. Virvės traukimo rungtyje kiek nepasisekė stipruoliams iš Širvintų. Pirmasis susitikimas buvo su šios rungties kasmetiniais nugalėtojais ukmergiškiais. Rezultatu 2:1 pergalę šventė varžovų jėgą įvertinę, tačiau daugiau patirties turintys ukmergiškiai. Paskutinė virvės traukimo rungtis buvo lemiama. Kovoje dėl pirmosios vietos susitiko Šalčininkų ir Ukmergės komandos, kurias komandinėje įskaitoje skyrė tik vienas taškas. Pergalė virvės traukimo rungtyje reiškė pergalę Žaidynėse. Sukaupusios visas jėgas komandos susirungė, sirgaliai negailėjo balsų – abi komandos buvo verto Pergalės! Fortūna, o gal ir patirtis, buvo palanki Ukmergės r. PK komandai.

Ukmergės r. PK komanda jau ketvirtą kartą tampa šių žaidynių nugalėtoja. Per septynerius metus, keitėsi komandos sudėtis, įsilieja nauji darbuotojai, tačiau gebėjimas susitelkti reikiamu metu ir bendrystės jausmas, pulsuoja lygiai taip pat. Žaidynes vainikavo nugalėtojų ir visų dalyvių apdovanojimai. Vilniaus apskrities VPK viršininkas Kęstutis Lančinskas pirmiausiai medalius įteikė visiems jauniausiems  žaidynių dalyviams. Dovanėles gavo geriausių vaikiškose estafetėse dalyvavę vaikai. Vėliau diplomai ir taurės išdalinti suaugusiems.

 

Ukmergiškiai prizines vietas užėmė šiose rungtyse:

  • Virvės traukimo (Nerijus Butėnas, Darius Kužinauskas, Alius Rasimavičius, Rolandas Blažinskas, Justinas Butėnas, Svetlana Liaudanskienė, Sigitas Kalesnykas) – 1 vieta;
  • Estafetė su kliūtimis (Titas Paknys, Tomas Zimblys, Simona Stefanovičienė, Aušra Čiapienė) – 2 vieta;
  • Automobilio tempimas ir traukimas (Nerijus Butėnas, Svetlana Liaudanskienė) – 2 vieta.
  • Gatvės krepšinis (Tomas Zimblys, Linas Jaras, Agnė Miškinytė, Modesta Zubrickaitė, Deividas Krogertas) – 3 vieta.

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės raj. Policijos komisariato informacija

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!