Home / Žmonės / Estijoje ukmergiškis atstovavo Lietuvos policijai

Estijoje ukmergiškis atstovavo Lietuvos policijai

Policijos departamente rugsėjo 9 d. buvo pagerbta Lietuvos policijos komanda, rugpjūčio pabaigoje dalyvavusi Estijoje vykusiame šios šalies geriausių viešosios policijos pareigūnų konkurse. Lietuvių komandos sudėtyje – ir Ukmergės r. policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyresnysis patrulis Meinardas Bagdonavičius.
Lietuvai konkurse Meinardas Bagdonavičius atstovavo kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 3-iosios kuopos 2-ojo būrio vyresniaja patrule Anžela Burbo-Stančaitiene bei Šalčininkų r. policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiuoju patruliu Igor Boreišo.

Kai kurios rungtys buvo itin susijusios su nacionaline teise ir kalba, tad Lietuvos pareigūnai dalyvavo tik šešiose rungtyse: šaudymo, vairavimo, taktikos, kriminalistikos, viešojo kalbėjimo ir finalinėje rungtyje, kurią galima apibūdinti kaip estafetę su kliūčių ruožo elementais. Dviejose iš rungčių – šaudymo ir viešojo kalbėjimo – lietuvaičiai tapo nugalėtojais. Iš viso konkurse varžėsi trijų užsienio šalių – Lietuvos, Latvijos, Suomijos ir 26 šeimininkų komandos.
Šis konkursas – pats svarbiausias prestižinis Estijos policijos metinis renginys, tad dalyviai jam rimtai rengiasi. Varžytis irgi yra dėl ko: komanda nugalėtoja gauna 8000 tūkst. eurų pagrindinį prizą (po 2000 eurų kiekvienam komandos nariui), antrosios vietos laimėtojams tenka 6000 tūkst. eurų (po pusantro tūkstančio kiekvienam) ir trečiosios vietos laimėtojai gauna 4000 tūkst. eurų (po tūkstantį kiekvienam).

Rugsėjo 17-18 d. Klaipėdoje bus renkami geriausi šalies viešosios policijos pareigūnai – patrulių pora ir apylinkės inspektorius.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!