Home / Žmonės / Jaunosios policijos rėmėjos sužibėjo viktorinoje

Jaunosios policijos rėmėjos sužibėjo viktorinoje

 

Valandų, praleistų prie teisinės literatūros, rezultatas – antroji vieta. Su tokiu įvertinimu iš Vilniuje vykusio konkurso grįžo Ukmergės rajono policijos komisariato Jaunųjų policijos rėmėjų komanda (JPR).

Teisinių žinių viktorina “Protų mūšis”, kurią organizavo Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, vyko lapkričio 11 d. Į renginį sugužėjo 12 komandų iš sostinės bei Vilniaus apskrities rajonų.

foto 005

Ukmergės r. policijos komisariatui atstovavo jaunosios rėmėjos Evelina Mickevič  ir  Deimantė Žeruolytė iš Jono Basanavičiaus gimnazijos, taujėniškė gimnazistė Samanta Preikšaitė bei Antano  Smetonos gimnazijos auklėtinės Aistė Jalinskaitė ir  Ieva Kernagytė. Komandos sprendė testą, turėjo atspėti kas palėpta po gaubtu (nuojauta pakuždėjo, kad paslėptas elektros impulsinis prietaisas Taser). Paskui atliko vaidybinę užduotį: buvo nurodyta sąvoka ar veiksmas susijęs su policijos veikla, o komandos tai turėjo atskleisti  pantomimos pagalba.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad dvi komandos – ukmergiškių bei Vilniaus miesto ketvirtojo policijos komisariato atstovai – grūmėsi taškas į tašką. Tik nežymi persvara pergalę lėmė vilniečiams.

Komandą konkursui ruošusi policijos bendruomenės pareigūnė Ingrida Juzėnienė pasidžiaugė, kad  Ukmergės  jaunieji policijos rėmėjai  yra labai aktyvūs, draugiški bei žingeidūs.

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono PK informacija

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!