Home / top / Konkurse „Twins Peak 2015“ dvynės ukmergiškės išrinktos panašiausiomis
Asmeninio archyvo nuotr. / Konkurso nuotrauka

Konkurse „Twins Peak 2015“ dvynės ukmergiškės išrinktos panašiausiomis

Prieš kelias savaites Lietuvoje buvo organizuojamas dvynių konkurso „Twins Peak 2015“ pirmasis etapas. Šio etapo metu dvyniai iš visos Lietuvos ir užsienio šalių siuntė savo nuotraukas, kurios buvo publikuojamos portale lrytas.lt.

Portalo lankytojai buvo kviečiami balsuoti už panašiausias dvynių poras. Šiame konkurse panoro sudalyvauti per 150 dvynukų porų. Nepaisant didelio varžovų skaičiaus, daugiausiai skaitytojų balsų, net 2532, susilaukė devyniolikmečių ukmergiškių Karolinos ir Kornelijos Stakonaičių nuotrauka. Nedaug nuo jų atsiliko vos septynerių mėnesių dvynukai Jorė ir Aris Stražinskai iš Šiaulių, surinkę 2513 balsus. Trečiojoje vietoje liko 1,7 metų amžiaus Milana ir Milita Saulytės iš Panevėžio, pelniusios 1612 skaitytojų balsus.

1 vietaFinaliniame „Twins Peak 2015“ renginyje dalyvauti negalėjo

Penktadienį, lapkričio 13 dieną, sostinės prekybos ir renginių centre VCUP vyko finalinis „Twins Peak 2015“ konkurso renginys. Jame kelios dešimtys porų dvynukų atliko įvairias smagias užduotis, kurių metu turėjo paaiškėti, ar identiški dvyniai iš tiesų vienodai mąsto ir jaučia, vienodai visko nori ir renkasi tuos pačius daiktus. Deja, ukmergiškės šiame konkurse dalyvauti negalėjo. „Labai nesureikšminom šio laimėjimo (skaitytojų konkurso, – red. past), labiausiai norejom surinkti daugiausiai balsų dėl galimybės dalyvauti tame renginyje, kur buvo renkamos identiškiausios dvynės. O kai pakvietė dalyvauti paaiškėjo, kad negalim“, – papasakojo ukmergiškė Karolina Stakonaitė ir paaiškino, jog ji šiuo metu yra Norvegijoje, o sesė Lietuvoje. Vis dėlto ukmergiškės neliks neapdovanotos – už šį laimėjimą joms bus įteikti specialūs portalo lrytas.lt prizai.

Dalyvavimas konkurse – krikšto mamos idėja

Paprašyta papasakoti, kaip kilo idėja dalyvauti šiame konkurse, Karolina teigė, jog tam dvynes paskatino jos krikšto mama Ligita. „Pačios nenorėjom kelti, sakėm, kad mes nebūsim panašiausios“, – tuo metu galvojo dvynės, tačiau krikšto mama patikino, jog jei merginos bus ne panašiausios, tai pačios gražiausios – tikrai. Be to, merginos nesitikėjo laimėti konkurso ir dėl kitos priežasties – organizatoriams jos nusiuntė savo nuotrauką ne konkurso pradžioje, o jau jam prasidėjus.

Savo varžovus balsų skaičiumi pralenkė paskutinę dieną

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.

Karolina papasakojo, kad nuotrauka nebuvo daryta specialiai konkursui. Dvynes anksčiau nufotografavo profesionali fotografė Erika Majauskienė, ir tik vėliau buvo nuspręsta, jog ši nuotrauka labiausiai tinka „Twins Peak 2015“ konkursui.

Konkurso rezultatų laukimas merginoms buvo įtemptas. „Kad laimėjome, paaiškėjo paskutinę dieną. Visą laiką buvome antroje vietoje, tačiau pirmaujanti nuotrauka mus lenkė nedidele balsų persvara“, – papasakojo Karolina Stakonaitė ir pridūrė, jog laimėti padėjo draugų ir šeimos pastangos – jie socialiniame tinkle „Facebook“ visus kvietė balsuoti už ukmergiškes. „Dėkojame visiems, kurie mus palaikė“, – šypsodamasi pridūrė Karolina.

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!