Home / Aktualijos Ukmergėje / Pirmasis PSPC šeštadienis. Pacientų nedaug, atsiliepimai – teigiami
Giedriaus Auglio/ukmergesmedija.lt nuotr. / Ukmergės PSPC

Pirmasis PSPC šeštadienis. Pacientų nedaug, atsiliepimai – teigiami

Antrasis šių metų šeštadienis tapo pirmuoju šeštadieniu, kai Ukmergės Pirminės sveikatos priežiūros centras priima savo pacientus. „Ukmergės medija“ nusprendė pasižiūrėti, kaip vyksta darbas pirmąjį darbingą PSPC šeštadienį. 

Apie 11 valandą ryto, likus dviem valandoms iki darbo laiko pabaigos, laukiamajame be mus pasitikusių darbuotojų daugiau žmonių nebuvo. PSPC suaugusiųjų poliklinikos vedėja Gražina Zaikauskienė buvo pirmoji šeimos gydytoja, kuriai teko dirbti šeštadienį.

Moteris „Ukmergės medijai“ teigė, kad šiandie iki mūsų apsilankymo PSPC buvo aptarnauti šeši gyventojai. Dar vienas žmogus, besiskundžiantis aukšta temperatūra, skambino į registratūrą ir teigė, jog atvyks iki darbo pabaigos.

G. Zaikauskienė įvardijo, kad du gyventojai kreipėsi dėl mirties liudijimų išrašymo, vienas – dėl plaučių uždegimo, dar du gyventojai kreipėsi dėl sutinusių sąnarių ir vienas skundėsi karščiavimu.

Nors vienu metu ir buvo planuojama, kad šeštadieniais bus teikiamos paslaugos gyventojams tik dėl ūmių susirgimų ar ekstra atvejų, G. Zaikauskienė patikino, kad šeštadieniais bus prieinamos visos šeimos gydytojo teikiamos paslaugos ir kol kas buvo priimti visi, kurie kreipėsi. Medikė taip pat sakė, jog iš apsilankiusiųjų šiandien išgirdo teigiamų atsiliepimų dėl galimybės apsilankyti PSPC šeštadienį.

G. Zaikauskienės teigimu, šiuo metu yra sudarytas darbo grafikas pirmajam metų ketvirčiui. „Išeina taip, kad kiekvienam gydytojui po vieną šeštadienį atidirbti. Aišku, visi nenori to darbo, bet ką darysi, taip yra“, – sakė medikė.

Primename, kad PSPC dabar dirbs kiekvieną šeštadienį nuo 8 iki 13.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!