Home / Sportas / Jaunieji krepšininkai neatostogauja
Ukmergės SC 2004-2005m.gim. berniukų komanda ir treneris V. Martikonis

Jaunieji krepšininkai neatostogauja

Moksleivių atostogų metu jaunieji Ukmergės sporto centro krepšininkai treniruojasi, dalyvauja oficialiose moksleivių krepšinio lygos varžybose ir draugiškuose turnyruose.

Antros vietos taurė įteikiama Ukmergės SC komandos kapitonui Dominykui Želniui

Antros vietos taurė įteikiama Ukmergės SC komandos kapitonui Dominykui Želniui

Sausio 6 d., 2004-2005 m. gim. berniukų komanda, vadovaujama trenerio V. Martikonio, vyko į Uteną žaisti „Pirmojo iššūkio“ varžybas su šio miesto antrąja komanda. Nors rungtynės prasidėjo apylygiai, galutinis rungtynių rezultatas – 59:18 ukmergiškių naudai.

Sausio 8 d. moksleiviai važiavo į Kėdainius, dalyvauti draugiškame krepšinio turnyre. Varžybose dalyvavo trys komandos: KA „Snaiperis“ (Kaunas), Ukmergės SC ir Kėdainių SC.

Turnyras prasidėjo Kėdainių SC ir KA „Snaiperis“ rungtynėmis. Po atkaklios kovos nugalėjo šeimininkai 68: 60. Antrose rungtynėse susitiko ukmergiškiai ir kauniečiai. Mūsų miesto komanda jau po dviejų kėlinių įtikinamai pirmavo 28:11. O galutinis rungtynių rezultatas – 58:27.

Kėdainių ir Ukmergės SC auklėtiniai

Kėdainių ir Ukmergės SC auklėtiniai

Dėl pirmos vietos susitiko Kėdainių ir Ukmergės SC jauneji krepšininkai. Rungtynės vyko gan permainingai, bet šį kartą stipresni buvo šeimininkai – 52:46.

Visos komandos buvo apdovanotos komandinėmis taurėmis, krepšininkai – medaliais. Geriausiu žaidėju Ukmergės komandoje buvo pripažintas Dominykas Želnys. Tarp rungtynių vyko baudų ir tritaškių metimų konkursai. Metant baudas antras iš visų dalyvių liko Ukmergės SC komandos žaidėjas Danielius Gelumbauskas, o tritaškių rungtyje taip pat antras – Gerdas Uselis.

V. Martikonio inf.

Komentarai

  1. That’s a quiei-wkttcd answer to a difficult question

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!