Home / Sportas / Ukmergės MKK namuose šventė pergalę prieš Jonavos „Petrochemą“

Ukmergės MKK namuose šventė pergalę prieš Jonavos „Petrochemą“

Ketvirtadienį Ukmergės moterų krepšinio klubas susitiko su viešniomis iš Jonavos ir gausiai susirinkusių sirgalių akivaizdoje šventė pergalę rezultatu 50:45 (17-9 9-11 9-12 15-13). Tai – jau antroji pergalė prieš jonaviškes šį sezoną.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausios buvo Vitalija Vaščiūnaitė (23 tšk) ir Martyna Petrėnaitė (11 tšk).

Ukmergės MKK treneris Gytautas Kievinas po pergalės sakė: „Rungtynės buvo klampios ir gynybinės, pataikymas buvo tiesiog tragiškas, klaidų kiekis protu nesuvokiamas. Žaidėjos vienaip atrodo treniruotėje ir kitaip rungtynių metu, nežinau priežasčių, galbūt nepasitikėjimas savo jėgomis. Treniruotėse tikrai visos dirba sunkiai ir noriai, norėčiau tai matyti ir rungtynių metu. Klaidos jau tampa mūsų vizitine kortele, privalome labiau branginti kamuolį ir priimti greičiau sprendimus. Turime savaitę laiko viską sudėlioti ir kibti į atlapus Kauno Aisčių krepšininkėms, kurioms pralaimėjome pirmą dvikovą 68:71. Tai bus bene svarbiausios rungtynės mums šį sezoną.

Norėčiau padėkoti susirinkusiems sirgaliams, kurie tikrai buvo nuostabūs. Ačiū! Tikiuosi sirgalių bus dar daugiau šeštadienį, nes merginoms Jūsų reikia!“

Ukmergės MKK su Kauno KM Aiščių komanda susitiks kovo 5 dieną.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!