Home / top / Ukmergės „Olimpas“ triuškinančia pergale užbaigė reguliarųjį sezoną
Giedriaus Auglio/ukmergesmedija.lt nuotr. / Žygimanto Čiurinsko prasiveržimas

Ukmergės „Olimpas“ triuškinančia pergale užbaigė reguliarųjį sezoną

Penktadienio vakarą Ukmergės „Olimpas“ baigė savo pasirodymą RKBL 2015/2016 metų reguliariojo sezono varžybose. Paskutinį varžovą ukmergiškiai sutriuškino rezultatu 87:46.

Traumų išretinta „Olimpo“ komanda į rungtynes susirinko vos septyniese. Vis dėlto tai komandai nesutrukdė rungtyniauti su dideliu užsidegimu ir energija. Jau pirmosios minutės parodė, kas čia šeimininkas. Ukmergiškiai nuo pat pradžių spurtavo ir pirmavo rezultatu 9:0.

Kauno „Perkūno-Vytritos“ komandai niekaip nepavyko rasti galimybių prasibrauti prie „Olimpo“ krepšio. Ukmergiškiai idealiai gynėsi ir kauniečiai tik karts nuo karto turėdavo galimybę atakuoti laisvesni iš toli.

Visiškai dominuoti aikštėje Ukmergės „Olimpas“ pradėjo po didžiosios pertraukos. Skirtumas tarp komandų augo kaip ant mielių. Praleisti vos 46 taškai – geriausias ukmergiškių pasiekimas šį sezoną. Tai – puikus rezultatas prieš laukiančias svarbiausias sezono kovas.

„Olimpo“ komandoje net 6 žaidėjai pelnė daugiau nei dešimt taškų.

statai olimpui

Po rungtynių pakalbinome Ukmergės „Olimpo“ trenerį Paulių Šermukšnį.

Nuo pat pirmųjų minučių viskas klostėsi labai gerai. Kur paslaptis?

Man patiko tai, kad išėjome tikrai susikaupę. Paslaptis tokia, kad esame lyderiai ir turime įrodyti, kad galime laimėti užtikrintai, o ne tampytis iki galo.

Idealiai pavyko gynyba. Praleidote vos 46 taškus. Kaip tai pavyko?

Viską statėme ant gynybos. Iš tikrųjų paranki mums komanda. Iš kitos pusės, kai stovėjome aikštės gynyba, tai ji veikė gana prastai. Varžovai metė gana daug laisvų tritaškių, tačiau patys jų nepataikė.

Baigėsi reguliarus sezonas. Kaip vertintumėte komandos pasirodymą?

Mes po pirmo rato save buvome įsivertinę aštuonetu. Aišku, po pirmo rato buvo pirma vieta. Prieš sezoną jei būtų kas pasakę, kad mus duoda antrą vietą ir galim nežaisti, tai aišku būtume sutikę. Žinoma, yra niuansų, kur tos traumos ir ligos padarė įtaką. Vis dėlto vertinčiau gerai. Duočiau devynetą. Buvo varžybos prieš Pabradę, kur kovojome pilnos sudėties ir pralošėm lygias rungtynes ir paskui labai blogas rungtynes sužaidėme Alytui. Vėliau patyrėme kelis pralaimėjimus, kai komandoje turėjome vienokių ar kitokių netekčių, tai jas dar šiek tiek galima pateisinti.

Kokia tikimybė, kad pavyks susidoroti su traumomis iki atkrintamųjų pradžios?

Tikimės, kad viskas bus gerai ir grįš ir Ridas, ir abu Pauliai. Domas jau grįžta po reabilitacijos. Tikimės, kad ši dviejų savaičių pertrauka padės mums išsilaižyti žaizdas ir sugrįžti pilnos sudėties.