Home / Aktualijos Ukmergėje / UAB „Ekonovus“: keičiasi buitinių atliekų išvežimo grafikai

UAB „Ekonovus“: keičiasi buitinių atliekų išvežimo grafikai

Gerbiami Ukmergės miesto gyventojai,

Norime informuoti, kad laikantis sutarties nuo š.m gegužės 1 d. Ukmergės mieste keičiasi buitinių atliekų išvežimo grafikai.
Lipdukai su grafikais ant konteinerių buvo klijuojami balandžio – gegužės mėnesį.
Išvežimo grafikus galite rasti internetinėje svetainėje: https://www.ukmerge.lt/index.php?1355008046 arba gauti atvykus adresu: Deltuvos g. 39B, Ukmergė

Pagarbiai,
Ekonovus

3 1 2

10 komentarai

 1. reisai sumazejo , pinigai padidejo. GEDA EKONOVUS!!!!

 2. JIEMS TAI MATOMAI VISAI NEGEDA,BET KAD MIESTAS SKESTA SIUKSLESE TAI GEDA VISAM MIESTUI IR NEMALONU PATIEMS ,JIE TIK PINIGUS SKAICIUOJA ,O DIRBTI NENORI ,VA IR I KAPINES DUKSTYNOS VAZINEJU JAU ANTRA SAVAITE ,TEN PACIAME GALE JAU APLINK KONTEINERI KRAUNAMA KRUVA ANT ZEMES ,NES SIUKSLIU SU KAUPU PRIKRAUTA IR NIEKAS NIEKUR NESKUBA JU ISVEZTI

 3. MELAGIAI TIK PINIGUS MOKA SKAICIUOTI O SIUKSLYNAI APLINK

  RASYKITE NERASE ,NETGI PAGAL TAS DATAS UKMERGES DUKSTYNOS KAPINESE PACIAME GALE NETGI VAKAR MACIAU PILNA KONTEINERI IR APLINK JI PILNA KRUVA SIUKSLIU ,TAIGI PAKOMENTUOKIT PAGAL KOKI GRAFIKA TEN VEZATE SIUKSLES ?

 4. Masišiukšlionis

  O kada atsiras rusiavimo linija? Kada nebereikes garaze siuksliu menesi laiko laikyti?

 5. tai kur siuksles? Sugalvojo ir neveza, kas cia per tvarka? Gal ir gyventojams reiktu atsizvelgti i tas dienas kai neveza ir nemoketi?

 6. Nerandu grafiko isvezimo Pageieziu kaimo=nuroditas saitas yra nesaugus kompui !!!!

 7. kodel neisvezate maisu su plastiku jau antras menuo!!!!!!!!!!!!

 8. kodel neisvezate maisu su plastiku jau antras menuo!!!!!!!!!!!!

 9. Ar Jums ne gėda, kad žmonės neinformuojami dėl šiukšlių išvežimo laiko. Kodėl nepriklijuojate grafiko ant konteinerių?

 10. Kodėl Jūs rašote ,kad priklijavote jau ant konteinerių buitinių atliekų išvežimo grafikus? Juk tai melas.Iš mano pažįstamų žmonių dar niekas jo nematė savo akyse.Visi išvežę konteinerius prie gatvės laiko kelias dienas, nes nežino kada veš. O į duotą telefoną prisiskambinti neįmanoma.
  Trūksta žodžių apibūdinti Jūsų darbą.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!