Home / Aktualijos Lietuvoje / Makalius įkvėpė visus keliauti daug dažniau ir pigiau
www.ukmerge.lt nuotrauka

Makalius įkvėpė visus keliauti daug dažniau ir pigiau

„Mokykis, keliauk, verslauk! Turėk tikslą ar svajonę ir jų siek. Reikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėti. Ir viskas tikrai išsipildys“, – sausakimšoje Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) salėje ketvirtadienio popietę kalbėjo garsus kelionių organizatorius ir keliautojas, bendrovės „TravelDeals LT“ – Makalius.lt direktorius Rimvydas Širvinskas.

Jo vadovaujama įmonė yra lyderiaujanti pigių kelionių internetu pardavėja ir sparčiai auganti kelionių organizatorė, čia dirba 33 darbuotojai. 26 metų R. Širvinskas yra jauniausias iš jų.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorės Sandros Dirsytės kartu su TVIC direktore Lina Baubliene suorganizuotas renginys sudomino didelį būrį jaunų, veržlių, norinčių keliauti ir mokytis keliaujant žmonių.

Susirinkusieji daugiau nei 1,5 valandos klausėsi po Makaliaus slapyvardžiu besislepiančio R. Širvinsko sėkmės istorijos ir po to dar ilgai nenorėjo šio charizmatiško žmogaus paleisti – tiesiog apipylė klausimais. Su Makaliumi kalbėtis apie keliones galima valandų valandas. Ukmergiškiai sužinojo apie Makaliaus verslo pradžią, apie įmonės įkūrimą ir vadovavimą jai, kai tau tik 18 metų, apie sunkumus ir kliūtis, pasitaikiusias jaunojo verslininko kelyje, apie priaugtus kilogramus, apie patirtas istorijas ir įdomius įspūdžius kelyje, kelionių metu išbandytus keistus patiekalus ir kt.

„Mane dažnai kviečia pasidalinti savo sėkmės istorija ir man tai nėra sunku, tačiau aš jos nelaikau kažkokia ypatinga. Nebuvo taip, kad ėmė ir man pasisekė. Aš net labai supykstu, kai kurie žmonės man pasako, girdi, tau pasisekė gyvenime. Tie, kurie taip sako, nežino, kiek daug darbo ir pastangų teko į tai įdėti, kaip turėjau kopti tais mažais laipteliais. Kad mano verslas ir aš tapčiau žinomi, prireikė ištisų septynerių metų. Iš jų pirmus trejus metus viską dariau iš idėjos, be jokio atlygio. Buvo visko. Puoliau, kritau, norėjau sustoti, vėl kėliausi“, – prisipažino Makalius.

Svečias patikino, kad Ukmergėje vieši pirmą kartą ir užtikrino, kad ateityje planuoja su mūsų miestu ir rajonu susipažinti plačiau. Tai pažadėjo padaryti vykdydamas neseniai pradėtą projektą „Makaliaus Lietuva“, kurio metu kiekvieną savaitgalį važinėja ir susipažįsta su dar nelankytomis vietovėmis ir domisi ką galima pamatyti ir nuveikti, kur apsistoti ir t.t.

Šio renginio metu susirinkusiems taip pat buvo pristatytos programos „Erasmus+“ galimybės: programos tikslai ir priemonės, 2017 metų naujienos, paraiškos formos, gerieji pavyzdžiai, artimiausi terminai ir kt.

www.ukmerge.lt

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!