Home / Aktualijos Ukmergėje / UBŪ – veikla, renovacija, šauniausių namų apdovanojimai

UBŪ – veikla, renovacija, šauniausių namų apdovanojimai

Kovo 21 – ąją, Ukmergės turizmo ir verslo centro salėje, vyko UAB „Ukmergės butų ūkis“ darbuotojų, Ukmergės rajono savivaldybės ūkio komiteto narių  susitikimas su daugiabučių namų atstovais. Susitikimo metu Ukmergės butų ūkio direktorius G. Pocius trumpai apžvelgė 2016 metų veiklą, pastatų administravimo skyriaus vadovas A. Kalesnikas pristatė 2016 metų daugiabučių namų renovacijos rezultatus ir ateities planus, o direktoriaus pavaduotojas N. Žilevičius apdovanojo 2016 m., atrinktus pagal tam tikrus kriterijus, šauniausių namų atstovus.

UAB „Ukmergės butų ūkis“ išsamią ataskaitą už 2016 metus pateiks Ukmergės rajono savivaldybei

Direktorius G. Pocius susitikimo metu gyventojams nepateikė UAB „Ukmergės butų ūkis“ ataskaitos už 2016 metus. Jis patikino, kad ši ataskaita bus pateikta Ukmergės rajono savivaldybei. Susitikimo su daugiabučių namų atstovais metu, G. Pocius trumpai apžvelgė ir supažindino su šio administratoriaus veikla. Buvo priminta, kad UAB „Ukmergės butų ūkis “ yra atsakingas už daugiabučių pastatų techninę priežiūra ir administravimą, šilumos punktų priežiūrą ir yra atsakingi už tam tikrus remonto ir statybos darbus. Nuo pernai metų pradžios UAB „Ukmergės butų ūkis“ administruojamų daugiabučių namų skaičius nuo 206 išsaugo iki 213, patikslino, kad namų einamoji techninė apžiūra vyksta kas 2 – 3 mėnesius. Direktorius priminė su kokiomis problemomis administratorius susiduria : techninės apžiūros niuansai (techninės priežiūros tarifai, dokumentacijos tvarkymas), perėjimas prie naujos informacinės sistemos, tai įtakojo ir informacijos nesuteikimą gyventojams apie sukauptų lėšų likutį.  Nebuvo pamiršta ir Vilniaus miesto legionelių problema, susitikimo metu G. Pocius norėjo sužinoti gyventojų nuomonę dėl galimybės visuose daugiabučiuose pritaikyti terminį šoką, tai garantuotų Vilniaus atvejo nepasikartojimą (kuomet Vilniaus daugiabučiuose buvo aptikta legionelių). Šis klausimas bus svarstomas kitą savaitę, Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje.

Andriaus Kalesniko pristatymas daugiabučių namų modernizavimo klausimu

Pastatų administracijos vadovas A. Kalesnikas savo pasisakymą pradėjo džiugia naujiena, jog nuo 2013 m. Ukmergės rajoną jau puošia 32 modernizuoti daugiabučiai namai. Žmonės buvo supažindinti su naujovėmis modernizavimo klausimu, kurios įsigaliojo nuo 2017 m. sausio 1 d. Pagal jas iki 2017 metų valstybė kompensavo daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projekto įgyvendinimo administracinį mokestį 100 procentu, nuo sausio 1 d. bus kompensuojama tik 50 procentų išlaidų.

Žmonėms labiau rūpėjo gauti atsakymus

Susitikimo pabaigai buvo palikta apdovanojimų teikimas šauniausiai besitvarkantiems daugiabučiams. Deja, žmonėms labiau rūpėjo gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Susitikimo metu buvo diskutuojama įvairiais klausimais. Daugiausiai komentarų sulaukė žmonių nusiskundimas, kad UAB „Ukmergės butų ūkis“ vengia bendrauti su gyventojais, neviešina teikiamų paslaugų įkainių, neskelbia daugiabučių gyventojams aktualios informacijos. Ukmergės rajono meras R. Janickas ragino gyventojus nesikarščiuoti ir įkurti komitetą, rūpimiems klausimams spręsti, prie kurio jis prisijungtų ir pats. Anot mero: „Tik tarpusavyje kalbėdami ir išgirsdami vieni kitus, bus įmanoma rasti bendrą kalbą“. Apartiems klausimams ir jų sprendimų ieškojimui buvo užsiminta apie dar vieną susitikimą su gyventojais gegužės viduryje. Nuslūgus emocijoms buvo pereita prie apdovanojimų. Pasibaigus oficialiai susitikimo daliai visi norintys buvo pakviesti tęsti diskusijas prie kavos puodelio.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!