Home / Sveikata / Paskaita apie sąnarių ligas

Paskaita apie sąnarių ligas

Kovo pabaigoje Lietuvos Politinių kalinių ir tremtinių Sąjungos Ukmergės filialo nariai tęsdami užsiėmimų ciklą sveikatos klausimais, jau ne pirmą kartą sulaukė  svečio iš Šiaulių, gydytojo Tomo Vilūno kuris skaitė  paskaitą tema „ Sąnarių ligos.  Kaip natūraliais būdais gydyti ir stiprinti sąnarius„

Filialo nariai ir svečiai, gausiai susirinkę  būstinės patalpose, labai susidomėję  klausėsi lektoriaus, susipažino su dažniausiai pasitaikančiomis sąnarių ligų atsiradimo priežastimis, sužinojo, kad judėjimo organų ligos- tai susirgimai, kurie paliečia kremzlinį audinį ir todėl nereikia numoti ranka į pirmuosius atsirandančius simptomus. Tai ligos ribojančios žmogaus judėjimą, o palietus rankų plaštakas, jos  tampa nefunkcionalios.

Gydytojas T.Vilūnas labai įdomiai ir vaizdžiai , su gyvenimiškais pavyzdžiais, pasakojo  kaip kenkiame sau vartodami ne sveiką maistą, mažai judėdami, nesaugome savo sąnarių. Lektorius  pažymėjo: vyrauja klaidinga nuomonė, kad sąnarių ligoms neįmanoma užkirsti kelią. Norint kuo ilgiau išsaugoti žmogaus gebėjimą judėti, būti savarankiškam, reikia vykdyti profilaktinės, reabilitacinės priemonės, kurios padėtų išvengti arba atitolinti sąnarių ligas.

LPKTS Ukmergės filialo nariai  turėjo daug klausimų lektoriui, į kuriuos jis atsakė, vyko glaudus ir šiltas bendravimas. Gydytojas pakvietė klausytojus atvykti į Šiaulių Natūralios medicinos sveikatos  centrą , kur galima atlikti pilną organizmo ligų nustatymą su naujausią biorezonansine kompiuterine diagnostika.

LPKTS Ukmergės filialo pirmininkė Aldona Kalesnikienė pakvietė gydytoją atvykti dar kartą rudenį ir papasakoti filialo nariams apie širdies kraujagyslių sistemos ligas, jų profilaktiką.

 

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!