Home / Piliečių tribūna / Arnoldas Vilčinskas. Be gero mokytojo nieko gero nebus
Arnoldas Vilčinskas/ www.ukmerge.lt nuotrauka

Arnoldas Vilčinskas. Be gero mokytojo nieko gero nebus

Ukmergės rajono savivaldybės Tarybos Piliečių tribūnoje į rajono politikus kreipėsi Liberalų sąjūdžio Ukmergės skyriaus pirmininkas A. Vilčinskas.

„Laba diena,

Kreipiuosi į Jus kaip pilietis, Ukmergės gyventojas, kaip jau ir minėjo ir mokesčių mokėtojas. Mane neramina Ukmergės rajono švietimo sistemą drebinantys skandalai.

Pirmas, ir didžiausias skandalas yra tai, kad šiemet į rajono ikimokyklines ugdymo įstaigas nepateko 27 vaikai. Čia yra skandalinga, sunku kitiems žmonėms ir paaiškinti… Kodėl? 

Antras skandalas – Senamiesčio pagrindinės mokyklos direktorės finansinė veikla, kurią tiria prokuratūra. Neaišku kuo čia viskas baigsis. Ukmergės šarkos nešioja tokius gandus, kad ir kitose mokyklose yra ne viskas tvarkoje. 

Patyrusi Ukmergės rajono specialiosios „Ryto“ mokyklos direktorė traukiasi iš užimamų pareigų savo noru ir nieko nekomentuoja. Ji pakomentuos, jeigu išdrįs. Mes galime pakomentuoti. 

Mano žiniomis, jauni mokytojai Ukmergėje negali turėti savo nuomonės, neturi jokių perspektyvų karjeros augimui. Ukmergėje labiausia investuojama į pastatus, sporto aikštynus, bet ne į darbuotojus. Aikštynai yra gerai, bet be gero mokytojo nieko gero nebus…

[…]“

Visą A. Vilčinsko kalbą žiūrėkite žemiau esančiame video faile. 

 

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!