Home / Aktualijos Lietuvoje / Į Hurgadą tautiečius skraidinęs lėktuvas buvo priverstas grįžti atgal: ore susidūrė su gedimais

Į Hurgadą tautiečius skraidinęs lėktuvas buvo priverstas grįžti atgal: ore susidūrė su gedimais

Šeštadienio rytą į Hurgadą iš Vilniaus tautiečius skraidinęs „GetJet Airlines“ lėktuvas buvo priverstas grįžti atgal. Vos pasiekęs Baltarusiją, jis susidūrė su gedimu. Kurį laiką sukęs ratus virš sostinės, orlaivis galiausiai sėkmingai nusileido.

„GetJet Airlines“ orlaivis skrydžiui iš Vilniaus į Hurgadą pakilo 7.19 val.

Beskrendant pastebėti nedideli techniniai nesklandumai. Kokie – neįvardijama. Dėl jų lėktuvą nuspręsta apsukti. Jis sugrįžo atgal į Vilnių.

15min žiniomis, nesklandumus pilotai pajuto tuomet, kai lėktuvas buvo virš Baltarusijos, dar nespėjęs kirsti Baltarusijos ir Ukrainos sienos.

Kaip informuoja Vilniaus oro uosto atstovė Agnė Mažeikytė, šiuo metu lėktuvas suka ratus virš Vilniaus apylinkių. Kadangi jis nebuvo nuskridęs toli, neišdegino daug kuro, o leidžiantis avariniu būdu kuro bakas privalo būti kuo tuštesnis. Gedimus patiriančio lėktuvo Vilniaus oro uoste laukia oro uosto tarnybos.

Pranešama, jog į Hurgadą skrido 167 keleiviai. Ar lėktuvui nusileidus avariniu būdu jų kelionė vėliau bus tęsiama į Egiptą – nežinoma. Šį sprendimą turės priimti „GetJet Airlines“ kompanijos atstovai.

Oro uosto veikla dėl to nesutriko. Šiuo metu laukiama kelių kitų lėktuvų nusileidimo.

Pastarąjį kartą, kiek prisimena Vilniaus oro uosto atstovė, avariniu būdu LOT lėktuvas Lietuvoje leidosi prieš pusantrų metų. Jis atskrido iš Varšuvos.

09.59 val. Kaip 15min informavo vienas Vilniaus oro uosto darbuotojas, „GetJet Airlines“ neprašo jokios pagalbos: „Tikrai ne avariniu būdu leidžiasi, nes neprašo jokios pagalbos. Jie tiesiog dėl gedimų grįžta. Problemos su važiuokle, kiek patys žinome. Lėktuvas nusileis greitu metu. Keleivius skraidint planuojama kitu lėktuvu“.

10.01 val. techninius gedimus patyręs lėktuvas nusileido saugiai Vilniaus oro uoste.

10.19 val. Kaip BNS sakė šią kelionę į Egiptą organizuojančios bendrovės „Kidy tour“ atstovė Karolina Kažukauskaitė, tikimasi, kad netrukus keleiviai galės tęsti kelionę.

„Yra paruoštas kitas lėktuvas ir tikimasi, kad per valandą lėktuvas iš Vilniaus išskris į Hurgadą“, – sakė ji.

10.23 val. „Kidy tour“ atstovė informavo, jog visi keleiviai jau sulaipinti į kitą „GetJet Airlines“ lėktuvą.

15min žiniomis, gedimas, su kuriuo šeštadienio rytą susidūrė „GetJet Airlines“ kompanijos lėktuvas, susijęs su važiuokle. Važiuoklė išsiskleidė teisingai ir tvarkingai, tačiau pakilus į orą ji nebesusiskleidė.

Šaltinis: 15min

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!