Home / Aktualijos Ukmergėje / DofE bronzos ženkleliai įteikti keturiems Ukmergės gimnazistams

DofE bronzos ženkleliai įteikti keturiems Ukmergės gimnazistams

Lapkričio 24 dieną  Lietuvos  Švietimo ir  mokslo ministerijoje  vyko DofE  („The Duke of Edinburgh International Award Lietuva“ ) programos ženklelių įteikimo ceremonija, kurioje bronzos ženkleliai įteikti  keturiems Jono Basanavičiaus gimnazijos mokiniams: Ligitai Kaminskaitei,  Miglei Paulavičiūtei, Gabijai  Karaliūtei ir Medardui Meškuočiui.

Mokinius sveikino Lietuvos Švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius, Jungtinės Karalystės ambasadorė Claire Lawrence ir ambasados gynybos atašė majorė Jane Witt, DofE programos nacionalinė vadovė Inga Čėsnaitė.

 „8 sidabro ir 51 bronzos ženkleliai puošia visą Lietuvą! Kasdien Jumis tikime, džiaugiamės ir lydime pirmyn. Visa, kam skiriate laiko dabar – neabejotinai atsidėkos ateityje. Šis lapkričio penktadienis buvo ypatingas ir įsimintinas visiems. Dar kartą nuoširdžiai visus sveikiname ir dėkojame!“ – socialiniuose tinkluose  dar kartą  sveikino  dalyvius ir programos vadovus  DofE atstovybė Lietuvoje.

The Duke of Edinburgh’s International Award yra pasaulyje pirmaujanti jaunimo apdovanojimų programa, kurioje dalyvaudami jaunuoliai ir merginos patiria daugybę nuotykių, susiranda draugų, atranda  savo užslėptus talentus, geriau pažįsta save.  Ženkleliai yra trijų lygių ir atitinka skirtingus programos sudėtingumo lygius: bronzos, sidabro ir aukso.

Programos  ženklelis  – tai tarptautinis ženklas, liudijantis apie asmenines jaunuolio ar merginos savybes, įgūdžius,  mokėjimą kelti  asmeninius bei komandinius tikslus ir jų pasiekti.

Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos informacija ir nuotraukos;

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!