Home / Aktualijos Ukmergėje / Statikų-Pramonės seniūnaitijos gyventojai svarbius klausimus aptarė su savivaldybės atstovais

Statikų-Pramonės seniūnaitijos gyventojai svarbius klausimus aptarė su savivaldybės atstovais

Statikų-Pramonės seniūnaitija – antroji mieste, pakvietusi savo gyventojus į susitikimą su savivaldybės atstovais.

Lapkričio 22-osios vakarą į Ukmergės mokyklą-darželį „Varpelis“ susirinko apie 60 seniūnaitijos teritorijoje gyvenančių ukmergiškių su savo seniūnaite Irena Lobiniene priešakyje. Per dvi valandas žmonės iškėlė nemažai jiems svarbių ir rūpimų klausimų.  Į visus juos atsakyti stengėsi susitikime dalyvavę Ukmergės rajono savivaldybės atstovai: meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Stasys Jackūnas, Ukmergės miesto seniūnė Zita Pečiulienė, tarybos narės Nijolė Giedraitienė ir Jurgita Vijūnė.

Statikų-Pramonės seniūnaitijos gyventojai kalbėjo apie tai, jog neasfaltuota privažiavimo atkarpa prie mokyklos-darželio „Varpelis“, o nuo šios įstaigos einant (ties autoservisu „Optima 13“ ir prekybos centru „Maxima“) nėra saugaus praėjimo (pėsčiųjų tako) iki miesto autobusų stotelės, tenka žingsniuoti važiuojamąja kelio dalimi arba per pievą. Buvo iškeltas klausimas ir dėl tolesnio „Varpelio“ likimo – galimos reorganizacijos. Į tai atsakyta, jog kol kas konkrečių sprendimų dar nėra, bet kokiu atveju bus diskutuojama su vietos bendruomene.

Susirinkusieji domėjosi, šunų vedžiojimo aikštelės įrengimo galimybėmis, nes esama yra per toli, o gyventojai šunis vedžioja Pramonės mikrorajono esančioje žaliojoje zonoje bei nesurenka savo augintinių ekskrementų.  Į tai atsakyta, jog šunų vedžiojimui yra tinkama seniūnijos prižiūrima (šienaujama) teritorija kitapus Žiedo gatvės ir kad 2018 metais mieste bus įrengti 35 specialūs konteineriai šunų ekskrementams.

 Gyventojams pasiskundus, jog nėra patogaus priėjimo prie Žiedo gatvėje esančių garažų, buvo pažadėta pirmiausia šią gatvę apšviesti iki jos galo, o vėliau, vykdant karinio miestelio infrastruktūros atnaujinimo darbus, planuojama įrengti ir naują priėjimą prie minėtų garažų nuo Deltuvos gatvės pusės.

Šios seniūnaitijos gyventojams nesaugi yra ir Kauno gatvės pabaigos ruožas – neapšviestas, be pėsčiųjų tako, pėstiesiems nuolat kelia pavojų čia pravažiuojanti sunkioji vandens valymo įrenginių technika, ypač tamsiuoju paros metu (anksti ryte), vaikams einant į mokyklą. Savivaldybės atstovai pažadėjo ieškoti galimybių pėsčiųjų tako įrengimui šioje vietoje bei pastatyti greitį ribojančius kelio ženklus.

Panaši situacija yra ir Jonuškų kaime. Gyventojai taip pat prašė čia įrengti pėsčiųjų taką. Deja, jiems dar teks pakentėti – tokie darbai čia artimiausiu metu nenumatyti. Į susitikimą atėję gyventojai prašė suremontuoti A. Smetonos gatvę, o prie jos esantį akligatvį – bent nugreideriuoti.

Taip pat buvo išsakytas poreikis sutvarkyti automobilių stovėjimo aikštelę prie Kauno gatvės 45A numeriu pažymėto pastato, įrengti konteinerinę aikštelę prie autoserviso „Optima 13“, pėsčiųjų perėją Žiedo gatvėje ties prekybos centru „Bikuva“, vandentiekio ir kanalizacijos tinklus vadinamuose „Vienybės“ soduose,  sutvarkyti pagrindinį miesto tiltą per Šventąją.

šaltinis:ukmerge.lt

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!