Home / Piliečių tribūna / UKMERGĖS VALDŽIA VIDURAMŽIŲ GNIAUŽTUOSE

UKMERGĖS VALDŽIA VIDURAMŽIŲ GNIAUŽTUOSE

Kai visi Lietuvos miestai ir miesteliai jau prieš keliolika metų įsirengė vaizdo stebėjimo kameras savo miestuose, mūsų miestas pavėlavo vos ne dešimtmetį, o kad valdžia ir policija patogiau ir ramiau gyventų – geriausi sprendimai – uždrausti. Uždrausti vėliau vakare įvažiuoti ir sustoti miesto centre esančioje stovėjimo aikštelėje, drausti net ir diena palikti automobilį ilgiau nei dvi valandas. Bijoma, kad vėlai vakare čia gali atvažiuoti jaunimas ir triukšmauti, lengviausiai jaunimą išguiti iš miesto centro. O ką valdžia siūlo jaunimui?

Rezultatas – mero Rolando Janicko dejonės, kad daugiausiai bedarbių rajone, mažiausi atlyginimai ir dėl to kalti verslininkai. Vienas didžiausių darbdavių rajone yra savivaldybė. Šiandien savivaldybėje yra nemažai tuščių darbo vietų. Jos tuščios dėl to, kad maži atlyginimai. Gerbiamas mere R. Janickai, kodėl nemokate didesnių atlyginimų savo darbuotojams? Meras nepagalvoja, kad miesto centras ir ypač senamiestis jau ankstyvą pavakarę ištuštėja, nes čia dėl visų sukurtų draudimų nebe patrauklu vystyti verslą. Net miesto centre prie pat aikštės stovi tuščios, nenuomojamos patalpos. Deja, dėl nepamatuotų valdžios draudimų  jos šiuo metu niekam nereikalingos.

Pasiūlymas: Šiais išmaniųjų technologijų laikais įrengti mokėjimo už automobilių parkavimą aparatus ir sudaryti galimybę, kaip visame civilizuotame pasaulyje už stovėjimą susimokėti telefonu.

Tuomet nebereikės bausti Tarybos narių už tai, kad paliko automobilį stovėjimo aikštelėje ir dalyvavo Tarybos posėdyje, kuris užtruko ilgiau nei dvi valandas. O gal tada bausti merą, kad perilgai vedė posėdį?

 

www.ukmergesmedija.lt

Komentarai

  1. Laisve SENAMIESCIUI.Istatymų visiems reikia laikytis taciau ženklus stato mūsų draudeju valdžia. O mes tylime. Atsibuskim.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!