Home / Aktualijos Ukmergėje / Administracijos direktorius S.Jackūnas išdavė paslaptį, kodėl toks brangus atliekų surinkimas
Giedriaus Auglio/ukmergesmedija.lt nuotr. / Atliekų konteineriai

Administracijos direktorius S.Jackūnas išdavė paslaptį, kodėl toks brangus atliekų surinkimas

Deltuviškių kvietimu dalyvavau Deltuvos seniūno G.Radzevičiaus veiklos ataskaitos svarstyme. Išklausius išsamią seniūno ataskaitą kilo klausimų į kuriuos atsakinėjo Ukmergės savivaldybės administracijos direktorius S. Jackūnas.

 Dar neseniai į klausimą „Kodėl tiek daug mokame už atliekų surinkimą?“ rajono valdžia spaudoje atsakė, kad kalčiausia yra Lietuvos respublikos Vyriausybė, aplinkos apsaugos ir teisingumo ministerijos bei nacionalinė žemės tarnyba, kurios labai ilgai derino žemės sklypo skyrimo klausimą atliekų rūšiavimo aikštelei statyti. Aikštelė taip ir nepastatyta. Atliekų rūšiavimo aikštelės statybos kaštai įskaičiuoti į rinkliavos tarifą.

Nors viešųjų pirkimų tarnyba konstatavo, kad pažeisti įstatymai ir reikia perskaičiuoti tarifus, savivaldybės vadovai vengia tai daryti. Visą tai savo pasisakymu išaiškino Deltuvos gyventojams rajono tarybos narys Romas Pivoras.

 O štai administracijos direktorius S. Jackūnas nurodė dar vieną priežastį, kodėl tokie aukšti atliekų surinkimo mokesčiai. Jis nurodė, kad iš rinkliavos išlaikomi savivaldybės mokesčių skyriaus darbuotojai su visa jiems atlikti tarnybines pareigas skirta įranga, ir seniūnijoje dirbantys specialistai, tvarkantys atliekų apskaitą.

Visada galvojau, kad administracijos darbuotojai išlaikomi iš rajono biudžeto, pasirodo, kad iš atliekų rinkliavos. Įdomu, kur gi dar naudojami mūsų atliekoms skirti pinigai? Prašome savivaldybės administracijos viešai paskelbti iš ko susideda atliekų rinkliavos tarifas.

 

Rajono gyventojas Mindaugas Tamošiūnas

2 komentarai

  1. rinkliava pabrango,tik vietoj 3 kartu dabar bus 2 kartus i menesi surenkamos siuksles…auksines siuksles…

  2. yylllllmaoooooo

    aaaaaaaaayyyy

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!