Home / #atnaujinkimeUkmerge / Ukmergės piliakalnio atnaujinimo darbai

Ukmergės piliakalnio atnaujinimo darbai

   Ukmergės piliakalnis – mūsų miesto puošmena, archeologinis paminklas savaitgalį suspindo pačiomis gražiausiomis ir ryškiausiomis spalvomis, vieną po kito „matavosi“ iš šviesų išaustą šventinį rūbą.

     Gegužės 19-oji – diena, kada pagaliau buvo baigti visi Ukmergės piliakalnio atnaujinimo darbai, pradėti dar 2011-2012 metais ir vykdyti dviem etapais.

     Galime didžiuotis ir džiaugtis, jog turime pirmąjį ir vienintelį Lietuvoje originaliai apšviestą piliakalnį, matomą ne tik dieną, bet ir naktį, o piliakalnį juosiančiu apsauginiu taku į jo viršūnę gali pakilti visi norintys – dideli ir maži, jauni ir garbingo amžiaus, taip pat ir neįgalieji, ir savo mažylius vežimėliuose vežiojančios mamos.

     Tikimės, kad atsinaujinęs, išryškintais kontūrais Ukmergės piliakalnis su šiuolaikiškai sutvarkytomis savo prieigomis taps pačia svarbiausia mieste poilsio ir laisvalaikio erdve, kurioje pamiršime visus kasdieninius rūpesčius ir grožėsimės atsiveriančiais nuostabiais vaizdais.

Ukmergės savivaldybė

Komentarai

  1. einu kiekviena ryta pro piliakalni labai zaviuosi jo sutvarkimu bet labai nuvile Piliakalnio gatveje visas piliakalnio sonas ismindziotas masinu padarytas masinu stovejimo aikstele .Mano nuomone tai turetu atkreipti demesi atsakingi asmenis.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!