Home / Aktualijos Ukmergėje / Gyventojų dėmesiui! Ukmergėje bus ženklinami atliekų konteineriai

Gyventojų dėmesiui! Ukmergėje bus ženklinami atliekų konteineriai

     Komunalinių atliekų surinkimo ir išvežimo paslaugas Ukmergės rajone teikianti bendrovė „VSA Vilnius“ nuo šių metų gegužės 31 dienos pradės ženklinti visų Ukmergės mieste esančių individualių namų gyventojų mišrių komunalinių atliekų konteinerius.

    Kiekvienas konteineris bus inventorizuotas ir pažymėtas specialia mikroschema, kuri leis matyti tikslius duomenis apie konteinerio ištuštinimo laiką ir dažnumą.

       Ant konteinerio bus užklijuoti du vienodi inventoriniai numeriai, atliekų išvežimo grafikas, taip pat lipdukas su informacija apie tai, ką draudžiama mesti į komunalinių atliekų konteinerį ir kur gyventojai gali pristatyti didelių gabaritų, statybines bei žaliąsias atliekas.

    Būtume dėkingi, jei konteinerių ženklinimo laikotarpiu – visą birželio mėnesį – gyventojai pastatytų konteinerius matomoje vietoje nuo gatvės, kad bendrovės darbuotojai greičiau juos paženklintų.

     Neradus konteinerio ar nepatekus į gyventojo namų valdos teritoriją, ant pašto dėžutės bus užklijuotas arba joje paliktas informacinis lapelis, kuriame bus prašoma paskambinti nurodytu telefonu numeriu ir konkrečiai susitarti dėl konteinerio ženklinimo laiko.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

Komentarai

  1. butu gerai kad siuksles laiku isvestu ,kad nereiketu skambinti ir priminti virsininkeliui ,o konteineriai nepabeks

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!