Home / Aktualijos Ukmergėje / Apklausa: ką norėtumėte matyti mero poste po rinkimų?

Apklausa: ką norėtumėte matyti mero poste po rinkimų?

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

     Po septynių mėnesių rinksime naują rajono valdžią. Kol gyventojai ramiai gyvena savo gyvenimus, politikai jau dėliojasi žingsnius, kandidatus, strategijas.

     Šiandien norime pasmalsauti, ką ukmergiškai norėtų matyti mero poste po naujų rinkimų?

    Vardą ir pavardę rašykite komentaruose. Galite parašyti ir kodėl būtent tą žmogų sūlote. Bent kartą parašyta pavardė pateks į Ukmergės medijos balsavimą, kur Jūs patys galėsite atiduoti savo balsą už verčiausią kandidatą. Žinoma, šis balsavimas nelems rinkimų rezultatų. Tačiau bus smagu palyginti Jūsų nuomones šiandien ir per rinkimus.

      Būkite aktyvūs.

24 komentarai

 1. Ukmergė verta tiesioginio valdymo. Ta išlaikytinių kontora, kuri vadinasi savivaldybės administracija, tik imituoja darbą. Vadinasi blogiau jau nebus. Naikint savivaldybę…

 2. Vaidotas Kalinas

 3. Rajonui reikia Matijosaicio.Labiausiai i ji panasus savo veikla ir ukiskumu Romas Pivoras

 4. R. Janicka dar kartą

 5. Pritariu Anonimui.Tik Romas Pivoras

 6. ka ten rinkti, visi ranka ranka cia plauna… reikia visiskai svetimo zmogaus, kuris nebutu susaistytas jokiais rysiais. nes dabar visiska stagnacija… visi issisiepe tik sypsosi kaip ale ukmerge grazeja, nors kur ji grazeja tai net nezinau…. stagnacija visiska. o ka rasyti kad rinkti, duokit sarasa is ko rinkti? kol kas nematau ne vieno. nes visi ir taip jau seniai sedi valzdioje ar opozicijoje ir kas nuo to keiciasi. nieko…. tik pries rinkimus atsigauna….

 7. asmeniskai as is ukmergiskiu nedeleguociau nieko…. nes nieko nebus….. o jei buciau meru, pirma issluociau visus kadrus is ukmerges kulturos centro ir kitu savivaldybes istaigu, kurie per daug isisedeje o rezultatu nesimato…. padaryciau dar audita, ar tikslingai priiminejami zmones, nes daugumoj matai, kaip saviems sukuriamos darbo vietos, nors viesai apie tai ne zodzio nebuvo ir t.t.

 8. Ukmergiškis

  R.Janickas

 9. Romas Pivoras… balsuosiu už jį!

 10. Deja, pas mus viskas gana tylu, darbų aiškių nesimato, tad aiškaus kandidato negaliu įvardinti. Svarbiausia, kad ką nors padarytų, kad šis kraštas ir miestas nemirtų. Nes dabar jis miršta. Kol Anykščiai plečiasi su galybe pramogų ir investicijų, Ukmergė merdi. Ukmergė- Vilkmergė! Išnaudokime pavadinimą tam! Ar Rockmergė. Ar kitokia -mergė. Plius, tai miestas kryžkelėj tarp didžių miestų- Kaunas-Utena/Anykščiai/Rokiškis/Molėtai, Vilnius-Panevėžys/Širvintos. Juk daug žmonių pravažiuoja, tiek galimybių! Išnaudokim jas. Tikrai gaila matyt, kaip Ukmergė tuštėja nes jauniem žmonėm nėra čia ką veikti. Tiek darbo atžvilgiu, tiek pramogų.

 11. Romas Pivoras. Tikrai balauočiau už jį 😀

 12. Romas Pivoras. Tikrai balsuočiau už jį.

 13. Ukmergiškis

  Agnė Balčiūnienė. Užteks senos kartos politikus rinkti, arba kurie tik moka meiliai rinkėjui rožines pasakas sekti.

 14. O kam jis reikalingas?

 15. Rolandas Janickas – geras meras!

 16. Ukmergiškiui

  Agnė ir dabar valdžioje. Tik darbų kažkaip nesimato… Bus toks pat papuošalas, kaip ir dabartinis „meras“.

 17. Petronis irgi dabartines valdzios atstovas ir kartu su kitais Agne ir Janicku nieko nedaro.

 18. Ukmergiškiai, bukite budrus, neuzkibkite ant „mero“ rinkimų meskeres. neleiskite, kad is jusu butu tyciojamasi. Sirvintose jau sitas šou buvo ir gedingai baigesi.

 19. tamstai jau ukvatos trūksta!

 20. Na, kad tyčiojasi - yra toks pomėgis.

  —-

 21. Visi zada tik niekas nejuda

 22. Stop stagnatorių koalicija!

  Visa tiesa apie dabartinę valdžią:
  Šviežias pavyzdys: Pagarsinta istorija, kai P.Narbutas pasiūlė Ukmergei sukurti stiprų futbolo klubą. Ponas Narbutas būtų suteikęs visą paramą. Tačiau vietinių didvyrių dėka, projektas nugesintas. Cituoju (Citata ir facebook Ukmergiškių grupės):

  Paulius Malžinskas
  Sausio 11 d., 22:51
  Vilniuje atsirado rimtas žaidėjas. Gimė naujas projektas-FK Vilnius. Tai reikia vertinti labai pozityviai, tuo labiau, kad investuotojas gerą vardą ir autoritetą turintis verslininkas, tiksliau tariant verslininkų grupė, kurie aiškiai supranta, kad futbole per metus niekas nepasidaro.
  Ta proga kelios įžvalgos.
  -Projektas mano nuomone aiškiai iliustruoja, kokią reikšmę gali turėti vietos savivaldos sprendimai, tiksliau tariant jų nebuvimas ir nenoras juos padaryti.
  Dar šį pavasarį „Narbutas LT“ įmonės vadovas sukvietė Ukmergėje vietos valdžią, dar kelių užsienio kapitalo įmonių vadovus ir pasiūlė-padarykime visi kartu futbolą Ukmergėje. Stadionas yra, treniruočių aikštė yra, tradicijos yra, futbolo mokykla yra, žiūrovas tikrai bus. Bendruomenė stipri. Verslas pats rodo iniciatyvą ir norą prisidėti ir vystyti. Trumpai tariant visos sąlygos sukurti rimtą futbolo klubą.
  Įvyko kelios diskusijos šia tema, buvo numatyti konkretūs terminai (projektas turi startuoti 2019m) ir buvo identifikuotos pagrindinės kryptys darbų, kuriuos reikia padaryti, kad traukinys pajudėtų.
  Darbai: 1.Savivaldybė turi tapti projekto dalininke ir įsteigti bendrą įstaigą (pvz FK Ukmergė, ar FK Vienybė, ar kt) arba kitais būdais patvirtinti savo dalyvavimą projekte. 2.Pertvarkyti/reorganizuoti savivaldybės žinioje esantį sporto centrą (FM), kuris turi tapti naujai kuriamo klubo struktūros dalimi.
  3. Numatyti Ukmergės m. strategijoje tolimesnius sporto infrastruktūros plėtros darbus (dengtas futbolo maniežas, dirbtinės dangos aikštė).
  Kaip toliau viskas vystėsi, nežinia. Galiu tik pasidalinti gandais, kad vietos valdininkai pradėjo stabdyti procesus. Kalbama, kad tam nemažai įtakos padarė ir vietos futbolo mokyklos vadovai, kuriems sporto centro reorganizacija į privačią struktūrą, reiškia išėjimą iš komforto zonos.
  Narbutas žmogus labai konkretus ir paprastas. Nenorite-nereikia. Ir štai šiandien galime tik pasidžiaugti, kad panašu, jog labai greitai Vilniuje bus rimtas derbis.
  O kas Ukmergėje? O gi nieko. Toliau vyks miesto gyvenimas, viskas bus ramu, vyks rinkimai ir biudžeto dalybos, o miesto futbolas ir toliau laikysis ant kelių, fanatiškai šį žaidimą mylinčių futbolo entuziastų iš FKK Spartakas pečių, prieš kuriuos reikia žemai nusilenkti ir pasakyti didelį bei nuoširdų dėkui, kad jie myli tai ką daro, o vienas iš klubo įkūrėjų Benas Terekas kada nors su giliu liūdesiu balse papasakos visą šitą istoriją pavadinimu- “ Buvo toks šansas“
  Kaip neatsiminsi ta proga maestro Vytauto Kernagio dainos.

 23. Pavardinkite, ponas fff, vardais ką pvz. iš kultūros centro (įdomu ir biblioteka) iššluotumėt? Ir kas ten nedirba? Kokių rezultatų nematot? Į kokius renginius vaikštot ir taip nusiviliat? O auditą galite drąsiai daryti – mums jau ne kartą jis darytas…

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!