Home / Aktualijos Lietuvoje / Ukmergės meras R.Janickas yra tarp mažiausiai turtų sukaupusių merų

Ukmergės meras R.Janickas yra tarp mažiausiai turtų sukaupusių merų

 / pagal TV3.lt /

Valstybinės mokesčių inspekcijos naujausiais duomenimis, iš 60 Lietuvos merų – aštuoni yra milijonieriai.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis šiemet už 2017 metus iš viso deklaravo 10,5 mln. eurų. Per metus jo turtas padidėjo 1,5 mln. eurų.
Antroje vietoje, kaip ir pernai, Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas. Jo deklaruotas turtas sudaro 4,9 mln. eurų
Trečioje turtingiausių merų vietoje atsidūrė Mažeikių rajono meras Antanas Tenys. Pernai su 1,3 mln. eurų vertės turtu jis buvo penktoje, o šiemet su beveik 1,7 mln. eurų turtu – jau trečioje.
Ketvirtoje turtingiausiųjų merų vietoje – Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. S. Grinkevičius tarp turtingiausiųjų atsiduria dėl savo verslo pasiekimų. Jis yra vienas iš „Daumantų“ įkūrėjų. Per metus jo turtas beveik nepakito, maždaug 100 tūkst. eurų sumažėjo bankuose laikomų lėšų vertė.

    Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus deklaruotas turtas per metus pakito nedaug. Bendrai vertinant jo ir jo žmonos Vilmos deklaruotą turtą, suma siekia 1,4 mln. eurų.
   Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė ir jos vyras Jonas su savo turtais rikiuojasi šeštoje dešimtuko vietoje. 2017 m. politikė kartu su vyru Jonu turėjo 1,24 mln. eurų vertės turto. Didžiąją turto dalį sudaro nekilnojamasis turtas – 636 tūkst. eurų.

     Septintoje vietoje – Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas su žmona Audrone.

      Druskininkų meras Ričardas Malinauskas – aštuntas tarp turtingiausių merų

     Devinti pagal savo turtus – Molėtų rajono meras Stasys Žvinys su žmona Romualda.

      Dešimtuko pabaigoje – Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras su žmona Birute.

     Ukmergės meras R.Janickas yra tarp mažiausiai turtų sukaupusių merų.
Visą straipsnį galite rasti :

https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/968238/lietuva/aktualijos/7?utm_source=kitiRubrikosStr&utm_medium=susijeAktualijos&utm_campaign=naujiena

5 komentarai

  1. Kodel biednas kad🙂 Ar reikalingas toks meras.?

  2. Neturi talento, nei kaupti turtams, nei miestui valdyti..

  3. Žmogus negalintis pasirūpinti savim kitais tikrai nepasirūpins

  4. Liūdnos visuomenės vaikas

    Na kokie Jūs, žmonės, juokingi. Turtingas politikas, tai klausyk, vagis! Iš biudžeto pavogė ir kitiems nepaliko, dėl to bėdžiai ir vargsta. Neturtingas, žiūrėk, nemoka savimi pasirūpinti, tad ir miesto neprižiūri. Liūdna visuomenė, kuri tik dejuoti moka, tokiai niekaip neįtiksi. Mažiau svetimus turtus skaičiuokite, daugiau laimės atrasite.

  5. liudnam vaikui

    niekas nesiskųstų, bet miestas atrodo tragiškai. Visiems kitiems pavyko ir kelius susitvarkyti ir aplinką, bet tik ne Ukmergei. Kažkokia pekla. Gal ir ne meras kaltas, visgi vykdomoji valdžia, tai savivaldybės administracija. Matyt, kad ten arba neįgalūs susirinkę arba netalentingi. Ir visada atsiras pasiteisinimų.Mes viską darom, bet pinigų nėra. Visi kiti kažkaip atranda. Netgi Širvintos… Ai, žiauru. Net kritikuoti negalima. Visada atsiras liūdnų vaikų ir gins iki pamėlynavimo. Greičiausiai iš tos pačios savivaldybės. Ate.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!