Home / Aktualijos Lietuvoje / Į svečius pas bičiulius…

Į svečius pas bičiulius…

         Penktadienį, rugpjūčio 10 d., Maigių kaime, Pabaisko seniūnijoje vyko LSDP Ukmergės skyriaus sąskrydis, į kurį buvome pakviesti ir mes – Širvintų skyriaus bičiuliai.

      Į sąskrydį atvyko LSDP Širvintų skyriaus tarybos nariai: pirmininko pirmasis pavaduotojas Gediminas Voveris, rinkimų štabo pirmininkas Laimonas Judeikis, atstovė spaudai Elvyra Ramaneckienė ir Alius Mikalajūnas.

      Sąskrydį atidarė Ukmergės skyriaus pirmininkas Valdas Petronis, pasveikino su švente, palinkėjo visiems smagiai pabendrauti, pasikrauti teigiamos energijos tolimesnėms darbams.

      Pasveikinti sąskrydžio dalyvių atvyko LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė, skyriaus veiklos organizatorius Valdas Šereika.

        Sąskrydyje vyko sportinės varžybos, kurių metu bičiuliai turėjo galimybę dalyvauti įvairiose komandinėse rungtyse. Linksmas šurmulys, netikėtumai bei įvairios veiklos džiugino susirinkusiuosius.

      Buvo linksma ir smagu. Dėkojame  skyriaus pirmininkui Valdui Petroniui ir jo pavaduotojai Indrei Kižienei už pakvietimą ir nuostabią šventę.

LSDP Širvintų skyriaus informacija

Pirminis šaltinis www.krastonaujienos.lt

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!