Home / Aktualijos Lietuvoje / Šimtmečio ąžuolai. Janina Stancikaitė – Strikienė

Šimtmečio ąžuolai. Janina Stancikaitė – Strikienė

   

    JAUNIAUSIAS ŠIMTMEČIO LYDERIS. JANINA STANCIKAITĖ-STRIKIENĖ, Ukmergės r. Janina Stancikaitė-Strikienė per metus sugebėjo atgaivinti merdėjusį kaimą, pritraukti į bendruomenės gyvenimą jaunus žmones, kurie pilni idėjų, energijos ir noro dirbti, matyti savo gimtą kaimą atgimusį. Buvo naujai įrengta Kurėnų ežero paplūdimio zona poilsiui, sutvarkytas Viktoro Bergo ąžuolų parkas. Parko teritorijoje jau įrenginėjama poilsio zona ir bus jau šiais metais pastatyta, visus europinius reikalavimus atitinkanti, vaikų žaidimų aikštelė. Talkų dėka sutvarkytas senasis kaimo parkas, apleista senojo darželio teritorijos dalis, kuria vaikšto kaimo gyventojai. O kaip mes dabar visu kaimu švenčiame? Labai išradingai papuošėme kaimą prieš naujuosius, visas kaimas dalyvavo eglutės įžiebime. Trispalvės spalvomis sužibo kaimas Lietuvos 100 garbei. Mes labai dėkingi mūsų bendruomenės pirmininkei Janytei už nesavanaudišką gerumą ir pagalbą mūsų kaimo bendruomenės gyvenimo kokybės augimui.

     Apdovanojimų metu mažasis ūkininkas – Janinos sūnus – viešai pažadėjo užaugęs būti geriausiu traktoristu.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!