Home / #atnaujinkimeUkmerge / Tarybos narys R.Pivoras susitikime klausė: kaip turėčiau balsuoti?

Tarybos narys R.Pivoras susitikime klausė: kaip turėčiau balsuoti?

/ Nuotraukos autorės /

     Jau ne pirmą kartą Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys Romas Pivoras susitiko su savo rinkėjais.

   Šio susitikimo paskirtis – pasiteirauti rinkėjų, kaip turėtų balsuoti kai kuriais klausimais, kuriuos jau rytoj nagrinės rajono taryba.

    Daugiausia diskusijų sukėlė 46 numeriu pažymėtas Tarybai teikiamas klausimas „Dėl UAB „Ukmergės butų ūkis“ avarinės tarnybos paslaugų užtikrinimo tarifo patvirtinimo.”

     Tarybos narys Romas Pivoras pasakojo, kad pagal teikiamą tarybai projektą daugiabučių gyventojams planuojamas įvesti pastovusis mokestis už avarinės tarnybos paslaugas 0,032 eur/kv.m. Toks sprendimas siūlomas todėl, kad nepriklausomai, ar avarinės tarnybos brigados (po tris žmones) teikia paslaugas, ar laukia iškvietimo, žmonės dirba ir jiems reikia apmokėti darbą. Jis teiravosi susirinkusiųjų, ar jie pritaria tokiam sprendimui, o gal turi pasiūlymų, kaip kitaip spręsti šią problemą.

   Susitikime dalyvavęs Administracijos direktorius Stasys Jackūnas patikino, kad jis dalyvauja kaip eilinis miesto gyventojas. Nerimaujantiems, ar nebus sukčiaujama, gyventojams, jis siūlė, kad geriausia išeitis – steigti bendrijas, kurios tvarkysis taip, kaip bus nutarta gyventojų. Tačiau čia pat sulaukė klausimo, kaip įsteigti bendriją, kai namas keturių butų.

     Po ilgų diskusijų nutarta, jog gyventojams kur kas svarbiau, kad avarinė tarnyba veiktų efektyviai ir pagalbą suteiktų iškart, kai kreipiamasi. Todėl nuspręsta, kad Tarybos narys turėtų pritarti siūlomam sprendimo projektui.

     Aptartas  dar ne vienas klausimas. Svarbu tai, kad kiekvienas gyventojas atėjo su savo problemomis ir savo pastebėjimais, tad ne kartą teko nukrypti nuo temos ir kalbėti apie kitus klausimus. Tačiau šis faktas parodo, kad rajono gyventojai nori kalbėtis, svarstyti ir tartis. Jie aktyvūs ir žingeidūs.

      Tarybos narys Romas Pivoras pažadėjo prieš kitą tarybos posėdį vėl tartis su gyventojais. Jei bus norinčių tartis tarybos narių daugiau – pakviesti mielai sudalyvausime.

      O gyventojai po susitikimo dar būriavosi eilutėje, laukdami galimybės asmeniškai pasikalbėti su Tarybos nariu.

5 komentarai

  1. PamokaKaipIšSavęsDarytiKlouną

    Cirkas. Jopšikmat. Cirkas. A tau pačiam negėda, Pivorai?

  2. Kaip tas Pivoras drįso būdamas runkelis sukviesti miesto žmones? Kad jau po kaimą visą kadencilą važineja ir domisi žmonių reikalais tai dar atleistina. O dadar pasikesino į konservų ,darbiečių ir socdemų šventą žemę – miestą. Nu nu nu Pivorai.

  3. 0.32 kv/m? Penkių aukštų daugiabutis grubiai apie 1000m2, tai nuo laiptinės 320Eur. Tarkim vien Jaunimo gatvėje apie 37 tokias laiptines: 320×37=11840Eur. Nežinau kiek yra budinčių ir kiek jie gauna, bet čia suma tik nuo vienos gatvės..Gal prieš pritariant reiktų apsvarstyt ar adekvatus tas mokestis avarinėje mokamoms algoms, paaiškinkit kaip jūs paskaičiavot tokį įkainį…

  4. Šaunuolis Pauliau,
    Nors vienas sugebėjai paskaičiuoti (netikrinau ar gerai) ir suprasti, kad ruošiasi eilinį kartą daugiabutininkus numelžti. O kitiem visiem džin – sumokės 320 €, paprašys 500 €, sumokės 500 €

  5. Jau pataisė, žurnalistas buvo ne ten kableli padėjęs :D, pakeitė į 0.032

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!