Home / #atnaujinkimeUkmerge / RORIS plečia veiklą – atidaryta parduotuvė Ukmergėje

RORIS plečia veiklą – atidaryta parduotuvė Ukmergėje

     

/ Nuotraukos autorės /

     Ukmergėje, Vytauto g. 33, ketvirtadienio pavakarę nemenkas sujudimas. Net autobuso vairuotojas, stotelėje sustojęs, kad išleistų keleivius, ima telefoną ir fotografuoja. Prie langų prisispaudžia ir autobuso keleiviai, stabteli praeiviai…

      Čia pat, prie naujosios parduotuvės, merginos demonstruoja naujausius RORIO gaminius, kurie, kaip teigė šeimininkė – Rima Pivorienė, neleis sušalti nei rudenį, nei žiemą.

Atidarymo proga visai produkcijai taikoma net 33% nuolaida. Gal dėl to ir besidominčių bei besimatuojančių nemažai. Moterų dėmesį traukia suknelės, paltai. Beje, kai kurie paltai gali būti dėvimi iš abiejų pusių – vienoje pusėje kailis, kitoje – oda. Ydomi detalė, kurią pastebi ponia Rima – kai kurios į atidarymą atvykusios klientės jau dėvi anksčiau pirktą RORIO produkciją. 

     Rima Pivorienė pasakoja, kad įmonė yra dar vienas jos ir vyro Romo vaikas. Jie abu ją kūrė, abu ir veiklą plėtė. Moteris džiaugiasi, kad nors vaikai dirba kitus darbus, tačiau gali drąsiai teigti, kad RORIS – Pivorų šeimos verslas. Prireikus visa šeima puola padėti. Visai netrukus įmonė minės 25 metų sukaktį. Viena didžiausių odos ir kailių siuvykla jau turi savo parduotuves  Vilniuje, Utenoje, Baleliuose. Nutarta žengti ir į Ukmergę.

   Parduotuvėje rasite kailinių, paltų, švarkų, suknelių, kitų viršutinių drabužių ir net papuošalų bei rankinių. Rima sako, kad neradę savo dydžio drabužio turėtų pasisakyti pardavėjai ir problema bus išspręsta. RORIO parduotuvėje vykdoma ir internetinė prekyba, tad negalintys atvažiuoti taip pat neliks nuskriausti.

     Draugiškas ir paslaugus kolektyvas kviečia visus ateiti apsižiūrėti, pasimatuoti ir, jei patiks, nusipirkti. Juo labiau, kad šiuo metu galioja solidi nuolaida.

Parduotuvės atidarymo nuotraukų albumą rasite: 

https://www.facebook.com/pg/ukmergesmedija/photos/?tab=album&album_id=1930416850385279

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!