Home / Aktualijos Lietuvoje / Nuoširdus ačiū visiems

Nuoširdus ačiū visiems

      Žinau, kad noriu pasakyti Jums kiekvienam labai daug. Bet emocijos tokios gražios ir didelės, kad visi žodžiai atrodo beverčiai.

    Mieli „Krašto naujienų“ skaitytojai, nuoširdžiai dėkoju kiekvienam skambinusiam, rašiusiam, komentavusiam. Ypatingai dėkoju tiems, kurie nebijojo ir atėjo į šventę. Sulaukiau informacijos (turiu tas žinutes), kad kai kuriems negalima eiti į KN renginį. Todėl ačiū tiems, kurie nebijo, kurie išdrįso.

     Džiaugiuosi kiekvienu svečiu. Maloniai nustebino pirmojo redaktoriaus Pavel Kobak atvykimas, džiaugiuosi Seimo narių Ritos Tamašunienės ir Algirdo Syso, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininko Dainiaus Radzevičiaus, Tarybos narių Jūratės Šiukštienės, Annos Kuznecovienės, Vyto Šimonėlio, Kęstučio Pakalnio, Vidmanto Mateikos, Jono Purvanecko, kolegės “Širvio” direktorės Valdos Patinskienės apsilankymu. Turėjome viešnių ir iš Ukmergės rajono. Tai LR Seimo nario Juozo Varžgalio ir Tarybos nario  Romo Pivoro atstovės ponia Rima ir ponia Asta. Ko gero kiekvieną salėje buvusį galėčiau pakviesti vardu. Visi esate vienaip ar kitaip susiję su „Krašto naujienomis”. Apie vienus rašėme mes, kiti mums rašė, skambino, pasakojo.

    Nuoširdžiai dėkoju už gėles, už plojimus, už gerą žodį. O ko gi daugiau žmogui reikia? Negailėkime vienas kitam gerų žodžių. Jie gali suteikti sparnus, norą siekti gyvenimo tikslų ir džiaugtis gyvenimu.

    Už didelius ir mažus darbus, už gerą, šiltą, paguodos žodį, nuoširdų apkabinimą, už padrąsinimą, už pastūmėjimą, už palaikymą, už pabarimą, už tikėjimą ir pasitikėjimą ir už viską aš noriu  dėkoti Jums, mieli skaitytojai, mieli bičiuliai, mieli draugai.

   Jūsų dėka parašyta 11 472 straipsniai, paskelbta 45 561 nuotrauka, sulaukta 28 637 Jūsų komentarų. Šiandien Krašto naujienos turi 2 482 facebook draugus ir jų kasdien daugėja.

    Lietus ar saulė, pūga ar sniegas, būkime visi kartu. Tik kartu mes esame jėga, tik kartu mes galime veikti ir pasiekti tikslų. Būkime kaip kumštis, palaikykime vieni kitus, tarkimės, džiaukimės ir liūdėkime kartu. Net ir skausmas kartu yra lengvesnis, o džiaugsmas užauga dar didesnis.

    Apkabinu kiekvieną, dėkoju kiekvienam ir mėgaujuosi Jūsų draugyste. Na, o kontaktai nesikeičiai: el.p. info@krastonaujienos.lt Tel.nr. 8-645 07043. Esate laukiami kiekvienas.

P.S. Nuoširdus ačiū Domantui Roliui ir akomponiatoriui Mariui Mickui, kurie specialiai mūsų šventei išmoko nuostabią dainą.

Visada su Jumis ir dėl Jūsų Neringa ir „Krašto naujienos“

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!