Home / #atnaujinkimeUkmerge / Valstiečių frakcijos pareiškimas

Valstiečių frakcijos pareiškimas

 

Ukmergės rajono savivaldybės Tarybai

 

Ukmergės rajono merui

Rolandui Janickui

 

Ukmergės rajono savivaldybės

administracijos direktoriui Stasiui Jackūnui

P A R E I Š K I M A S

2018 10 15

              2013 m kovo 27 d. Ukmergės rajono savivaldybės administracijos pasirašyta sutartis su UAB „Ekonovus“, dėl atliekų surinkimo, iki šiol neramina rajono gyventojus ir politikus. 2013 m. gegužės 10 d. pasikeitus valdančiajai daugumai ir išrinkus meru Darbo partijos deleguotą Vydą Paknį, o administracijos direktoriumi paskyrus Stasį Jackūną, sutarties vykdymas sustojo iki 2014 m. sausio 22 d. Savivaldybės įsipareigojimas per metus laiko pateikti UAB „Ekonovus“ žemės sklypą, atliekų rūšiavimo aikštelės įrengimui, nebuvo vykdomas. Svarstant šį klausimą antikorupcijos komisijos posėdyje, buvo bandoma įrodyti, kad visus tuos beveik devynis mėnesius savivaldybės vadovai ir specialistai labai dirbo, deja, jų darbo rezultatas šiandien skaičiuojamas 425 tūkstančiais eurų suma. Rajono vadovai kaltina aplinkybes ir ministerijas, kurios trukdė jiems pasiekti rezultatą.

              Norime priminti, kad geri vadovai patys valdo aplinkybes ir pasiekia rezultatą, o nepasiekia rezultatų tik tie, kurie dejuoja ir kitus kaltina.

              Todėl reikalaujame:

 1. Nuo 2013 m. gegužės 10 d. esančio administracijos direktoriaus pareigose, socialdemokratui Stasiui Jackūnui prisiimti politinę atsakomybę dėl prasto vadovavimo administracijai, ko pasekoje,  nebuvo įvykdytas sutarties su UAB „Ekonovus“ punktas dėl atliekų rūšiavimo aikštelės žemės sklypo išskyrimo. UAB „Ekonovus“ neįrengė atliekų rūšiavimo aikštelės, nors gyventojai už šią aikštelę jau sumokėjo pinigus. Gyventojų nuostolis – 425 tūkstančiai eurų.
              Siūlome administracijos direktoriui, socialdemokratui Stasiui Jackūnui prisiimti politinę atsakomybę ir atsistatydinti.
 2. Tuometiniam vicemerui, kuravusiam atliekų surinkimo klausimus, dabartiniam merui Rolandui Janickui siūlome prisiimti politinę atsakomybę dėl 425 tūkstančiai eurų nuostolio rajono gyventojams.

            Konstruktyviai opozicija nesiūlo merui Rolandui Janickui atsistatydinti kadencijos pabaigoje.

            Pareiškiame, kad dabartinių Ukmergės rajono vadovų, mero Rolando Janicko ir administracijos direktoriaus Stasio Jackūno, bandymai sudaryti taikos sutartį su UAB „Ekonovus“ ar prisiteisti 425 tūkstančius eurų yra tik gyventojų dėmesio atitraukimas nuo savo laiku neatliktų darbų ir pareigų nevykdymo.

21 komentarai

 1. Seniai, taip reikėjo!

 2. Konstruktyvi opozicija 😂😂😂 Įdomu kokiais nuveiktais darbais gali pasigirti. Suprantu rinkimai, reikia kažką gi daryti,tai ir penzeliavojat nesąmones. Pamačius kad ir Kopūstas pasirašė, iš juoko galima kristi. Seneliams amnezija, juk Kopūstas ir Varzgalys tą sutartį ir pasirašė 😀😂

 3. Kopustas suVaržgaliu pasirašė sutasrtį bet juos nugriovus sutartį vykde Jackūnas Janickas ir Paknys.Nesugebėdami o gal taip norėdami sutarties nevykde ir štai mums visiems beveik puse milijono eurų nuostolio. Kazy gal ir tu ten rankas pasiśildei kad taip gyni nevykėlius?

 4. Melagiu demaskuotojas

  Meluoji, Sima. Meluoji. Sutartis negalėjo būti įgyvendinta nuo pat pradžių. Tie kas domėjosi, visi tą matė ir žinojo. Atsakomybę turi prisiimti tie kas ją inicijavo, aktyviai kuravo viešojo pirkimo procesą ir galiausiai tie, kas ją pasirašė. Taip, Regimantai?

 5. šildo 425

 6. Demaskuotojui

  Trumpaproti tu, ar bent gilinaisi? Pakniui viskas buvo padėta ant lėkštutės, tereikėjo tik suformuoti žemės sklypą. Ekonovus būtų pastatę tą liniją. Įvairiais vertinimais dabar mokėtume maždaug dvigubai mažiau už šiūklšlių tvarkymą. Neabejoju, kad kopūstas su varžgaliu būtų pastatę tą liniją. Jie bent ūkiškai tvarkėsi. Ne taip, kaip paknys su jackunu – gavo valdžią ir pridėjo į kelnes. Tai va janicko pakalikai, laikas užsičiaupt

 7. kuo ta sutartis pasirašymo metu buvo bloga?

 8. dėl to ir yra vadovai, kad atfiltruotų kur pavaldiniai gerai daro, o kur blogai. Galima samprotauti, kad pasirašę vadovai būtų įvykdę sutartį, bet šį darbą teko atlikinėti kitiems, deja. Bet kiti, matydami, kad sutartis neįvykdoma, galėjo ją nutraukti, bet ir šito jie nepadarė, nors Viešųjų pirkimų tarnyba ir rekomendavo.

 9. Melagiu demaskuotojas

  Debilas jis ir afrikoj debilas.
  Bandei kada nors sklypa formuot, proto ubage tu?
  Tik suformuot sklypa kai pirkimas jau baigtas? Pasigilink idiote pats.

 10. Šiandien aiškėja, ir vežėjas tai teigia, kad net nebuvo įskaičiavę rūšiavimo linijos statybos kaštų. Tai visa velniava ir vyko konkurso ir sutarties pasirašymo metu. Teisybė turi tokią savybę, kad paaiškėja, tik laiko klausimas.

 11. Visiškai nusiśnekat, jei aikštelė neiskaičiuota tai del ko savivaldybe padave Ekonovus į teismą?

 12. Šizofrenikui demaskuotojui

  Vafli tu, pasižiūrėk, putos drimba. Urode, net nesugebi suprast apie ką parašiau. Koks pirkimas imbecile? Tingiu aiškinti, vistiek vafliui nedašus. Eik toliau šiknos laižyti janickui!

 13. Ir Econovus šiaip iš geros širdies siūlo taikos sutartį ir 145 štukes. Kalti, todėl siūlo pinigus. kam čia dar kas neaišku?

 14. Melagiu demaskuotojas

  Rusiavimo linija niekada nebuvo iskaiciuota i kaina. Todel jos ir nera. Tik valstieciu frakcija ir sitos aferos iniciatoriai apsimeta, kad yra kitaip.

 15. Melagiu demaskuotojas

  Rusiavimo linija nera deze, kuria atvezi ir padedi, tai pastatas su technologine iranga. Kaip paskaiciuoti statybos kaina, kai nezinai kur ji stoves? Koks ten gruntas? Infrastruktura?
  Neimanoma. Tas pirkimas neturejo ivykti. Jis galejo buti organizuojamas tik atlikus visus namu darbus. Tas nebuvo padaryta. Dar baisiau, kad jau tada buvo aisku, kad linija bus nereikalinga. Tik dabar melagiai manipuliuodami zmoniu nezinojimu, bando informacija pateikti taip, kaip naudinga jiems patiems. Jau anksciau rasiau, kas uz tai yra atsakingi. Tegul tai buna tu isgamu sazines reikalas. Ar as teisus, Regimantai? Gerai miegi, kai tavo galai lenda?

 16. Savo kelnių turinio demaskuotojui

  Ką gi tu sakai.? O tai ar nereikėjo tada pakniui, o vėliau janickui nutraukinėti miestui nenaudingos sutarties? kodėl delsė ir mokėjo per didelę kainą tiek metų? ar tai ne aplaidumas? ar ir dėl to valstiečiai kalti? kalti, kad valdžia užmigo ant laurų, dainuodama ir ukvatos linkėdama?

 17. Melagiu demaskuotojas

  Pagal tave taip: Meš prišikom, matem ir uostem suda 4 metus, o dabar pries rinkimus labai piktinames, kad niekas nevalo!
  Slepkis po pernyksciais lapais.

 18. Triusikų demaskuotojui

  Taip taip, Meš meš jūš jūš. Sakau, kad putos drimba, net švepluoji 😀 skauda ane? Ar tik nebūsi kuris nors iš savivaldybės veltėdžių?
  O piktinamės ne prieš rinkimus, o kai sužinom, kad janickas nori taikos sutartį pasirašyti, padovanoti econovus 300KEur ir tikriausiai priedo gauti apvalią sumelę. Draskykis kiek nori, yla jau išlindo iš maišo

 19. Šiukšlintojai

  Gražu. Iki ko daeinama, kai pabūna „prie lovio“ 🙂

 20. Siūlau ukmergiečiams pagalvoti kur desim beveik puse milijono kai prisiteisim iš valdžios. Juk Darius V. jau tuo užsiima.

 21. Melagiu demaskuotojas

  Nebejuokink su tuo dariumi 🙂

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!