Home / #atnaujinkimeUkmerge / Pakalbėkime apie gatvių remonto / rekonstrukcijos darbus

Pakalbėkime apie gatvių remonto / rekonstrukcijos darbus

    Sulaukėme kvietimo dalyvauti  Ukmergės rajono savivaldybės rengiamoje spaudos konferencijoje. Jos metu savivaldybės vadovai, atsakingi administracijos skyrių darbuotojai, įmonių – darbų rangovų – atstovai atsakys į visus klausimus, susijusius su šiuo metu mieste vykdomais gatvių remonto/rekonstrukcijos darbais.

   Šiandien klausiame savo skaitytojų, kokius klausimus norėtumėte pateikti rajono vadovams apie Ukmergės gatves? Laukiame Jūsų klausimų komentaruose arba el.paštu: ukmergesmedija@gmail.com iki š. m. lapkričio 7 dienos 06.00 valandos. Visus Jūsų klausimus pateiksime spaudos konferencijos metu.

     Tik visi kartu įvardindami problemas rasime geriausią jų sprendimo būdą. Tad nebūkime abejingi ir domėkimės, kas vyksta Ukmergėje.

Su Jumis ir dėl Jūsų 

Neringa ir „Ukmergės medija“

 

 

4 komentarai

  1. Paklauskite kodel mūsų kaimynai Jonava Kedainiai Širvintos Anykščiai puikiai tvarkosi ir jiems nemaišo ministerijos o mūsų valdžia vis dejuoja kad jai trukdo kažkas dirbti ir ypač centrine valdžia?

  2. Daug kur gatvės primena karo stovį. Norime žinoti tikslią datą, kada visi jie bus sutvarkyti.
    P.S.Ačiū, kad domitės mūsų nuomone.

  3. Širvintos tai isvis puikiai atrodo, pazinti neimanoma kaip isgrazintos. Tai vis naujos merės Pinskuvienes nuopelnas. Visur taip tvarkytis turetu, visi rajonai turi surasti po tokia mere kaip Pinskuviene, tai tvarka butu visur.

  4. Pinskuviene yra meres pavyzdys, kaip turi tvarkytis savivaldybe.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!