Home / Renginiai / Sporto naujienos

Sporto naujienos

2018 m. spalio 26-27 d. Prienuose vyko II-asis tarptautinis dziudo turnyras, skirtas įmonės „Sparta Gruppen“ taurei laimėti.. Varžybose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Rusijos. Iš viso dalyvių buvo per 400.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 27 sportininkai, iš jų 18 grįžo pasipuošę medaliais.

I vietą iškovojo Gabrielė Dolgovaitė, Matas Gavrilovas, Kaparas Žoldasbekovas, Borisas Jablonskis, Kipras Pikauskas, Tautvydas Didžiokas.

II vietą iškovojo Joris Prenis, Arminas Tamošaitis.

III vietą iškovojo Deimantė Aukštuolytė, Vesta Pikauskaitė, Arijus Augūnas, Arlandas Tamošaitis, Ernestas Grakavinas, Jonas Lobinas, Kipras Puteikis, Vilius Girdenis.

Šio turnyro metu taip pat vyko tautinių ristynių varžybos sportininkams iki 9 metų.

Ristynėse kartu kovojo ir berniukai ir mergaitės.

Svorio kategorijoje iki 26 kg. įveikusi visus varžovus čempione tapo Vytautė Navickaitė, sunkiausioje svorio kategorijoje +30 kg. nugalėtoju tapo Ainas Vadoklis.

Šiuos sportininkus treniruoja dziudo sporto mokytojai Eugenijus Simonaitis ir Artūras Sakas.

* * * * * *

2018 m. spalio 25-26 d. Vilniuje vyko Pasaulio Grappling čempionatas, kuriame dalyvavo per 120 sportininkų iš viso Pasaulio.

Ukmergės dziudo klubui atstovavo 5 sportininkai: Austėja Šidlauskaitė, Povilas Užtupys, Žygimantas Ramaška, Giedrius Zubelis, Teodoras Aukštuolis.