Home / Aktualijos Ukmergėje / Kviečiame dalyvauti konkurse ,,Misis Senjora-2019″

Kviečiame dalyvauti konkurse ,,Misis Senjora-2019″

Kviečiame dalyvauti konkurse ,,Misis Senjora-2019″
Ukmergės miesto bendruomenės

Konkursas “Misis Senjora – 2019”
Konkurso partneris: Lietuvos Santarvė fondas 
NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS
1 . Vyresni žmonės turi daug patirties, jie gali pamokyti, padėti, parodyti mums, kurie dar tik bus senjorais, kaip teisingai gyventi. Gaila, kad mūsų visuomenė orientuojasi į kitą amžiaus tarpsnį – vyresnės kartos patirtis dar vis nesulaukia tinkamo įvertinimo. Bet ateis laikas, kai žmonės tą supras – juk kartų problema buvo visais laikais
Šis pirmasis Misis Senjorų konkursas didelės revoliucijos gal ir nepadarys, bet įtikins, kad Jūs dar galite keistis patys. Jūs dar galite keisti pasaulį! Jei nors krislelį iš Jūsų įgytų žinių perkelsime į artimiausią – savo šeimos aplinką, pasaulis suspindės naujomis spalvomis.
„Aš viena negaliu pakeisti pasaulio, bet aš galiu mesti akmenėlį vandens paviršiumi ir sukelti daug daug bangelių“,– sakė Motina Teresė. Būkite tuo akmenėliu…
2. Miesto bendruomenė skatindama ir pritardama senjorų poreikiams: judėjimo, saviraiškos, bendravimo, pažinimo, kūrybos, solidarumo principui ir skelbia šį konkursą.
3. Konkursą organizuoja Ukmergės miesto bendruomenė ir Lietuvos Santarvės fondas. Senjorų konkursas yra viena iš saviraiškos, kūrybiškumo, tolerancijos, elegancijos, bendravimo, artimo ryšio, ugdymo formų. Konkursas organizuojamas pirmą kartą, bet tikimės , kad taps tradiciniu.
II. TIKSLAI IR UŽDAVINIAI
4. Motinų, močiučių ir vaikų santykis yra ypatingas. Savo patirtį jos perduoda vaikams. Jos tobulina gyvybės nešiotojos, augintojos ir ugdytojos įgūdžius. Jokiu kitu atveju motinos neišgirsta tiek prieštaringų patarimų, kiek augindamos vaikus.
5. Jos turi skatinti vaikus suaugti ir kartu apsaugoti nuo įvairių negandų ir pagundų. Jos turi būti atsidavusios savo vaikams, o tuo pačiu ruošti juos išsiskyrimui. Buvimas pernelyg artimiems reiškia susiliejimą, o pernelyg didelis nutolimas – susvetimėjimą. Iš motinų tikimasi, kad jų meilė bus tobula, bet kartu jos turi nuslopinti perdėtą globą. 
6. Kalbėti apie santykius, motina ir vaikas yra natūraliai susiję, kaip artimiausi draugai. Dukra ar sūnus gali būti geriausi tavo draugai, tačiau jie taip pat gali būti labiausiai užsispyrusios asmenybės, kurią bandysi apsaugoti ir su kuria sudėtinga bendrauti.
7. Motina, močiutė gali būti tavo įkvėpimo šaltinis, tačiau tuo pačiu kartais ji gali būti per daug valdinga ir neteisinga. Pasaulis pripažįsta – jei tarp žmonių yra sveiki santykiai, jų bendravimas yra glaudus. Kai ryšys yra suardytas, gali kilti problemų tėvų ir vaikų santykiuose.
8. Mokyti, kad mamos suprastų savo vaikų gerumo ir maištavimo fazes, santykių klausimus, gyvenimo būdą ir susidomėjimą įvairiomis sritimis. Kiekvienas vaikas visuomet bandys pateisinti savo motinos lūkesčius. Yra tam tikras, motino ir vaiko, jungiantis tarpusavio supratimas, kuris padeda praeiti visus gyvenimo išbandymus.

III. DALYVIAI
9. Konkurse gali dalyvauti senjoros nuo 50 metų amžiaus.

IV. KONKURSO ORGANIZAVIMAS

10. Konkurso vieta: Ukmergės kultūros centras . 
11. Konkurso laikas : 2019 m. sausio mėn. 
Renginio metu dalyvės turi būti pasiruošusios bendrauti su renginio vedančiaisiais.

12. dalyvėms bus pateikiamos šios užduotys: 
a) „Iš močiutės skrynios“ – tai senjoros stilius. 
b) kolekcijų demonstravimas: mada – menas; preta – porte ( aprūpina organizatoriai) 
c) proginio rūbo demonstravimas „Mūsų šventė“( turėti savo vakarinį rūbą) 
d) Senjoros fotosesija. Turėti vieną fotonuotrauką A4 formate – foto parodai. Fotosesiją organizuoja Organizatoriai, tema – „Naujųjų metų stebuklas“).
e) Konkurso dalyvės turi paruošti prisistatymą “Mano pomėgiai” ( įv. kūryba arba tai, ką Jūs mėgstate daryti (megzti, siūti, gaminti, piešti, lipdyti ir t.t. – prisistatymo trukmė iki 3 min.). 
f) Ekspromtas – užduotis pateiks organizatoriai renginio metu.
g) Veiks menų akademija, kuriai reikia pristatyti senjoros, sukurtą darbelį – parodai. (Paruošti parodai stalą, savo darbų.)
Senjoros mokymų programos mokestis 30 € 
13. Konkurso programa: 
• 9-11 val. Pasiruošimas parodai. 
• 9-11.30 val. Repeticijos
• 12 val. konkurso atidarymas
• 12.15 val. – 14 val. senjorų konkursas, I dalis. „Iš močiutės skrynios“ – tai senjoros stilius. Prisistatymas “Mano pomėgiai”.
• 14-14.30 val. Pertrauka 
• 14.30-16 val. Senjorų konkursas, II – dalis.
• 16-17 val. Pertrauka. 
• 17 val. Apdovanojimai.
14. Dalyviai gali registruotis ir atvykę tą pačią dieną..
15. Registracija: norinčios dalyvauti registruojasi iki š. m. gruodžio 15d pateiktais telefonais arba 
el. paštu: vadovyte@gmail.com. Konkurso “Misis Senjora – 2019” koordinatorė – Santarvės fondo mados studijos vadovė Rasa Kazėnienė, tel./faks 8340 62749; 8638 98213; 8682 62405.

V. VERTINIMAS
17. Dalyves vertins Ukmergės miesto bendruomenės tarybos sudaryta komisija.
18.Vertinimo kriterijai: natūralumas, dalyvių originalumas, artistiškumas, išradingumas, estetinė išvaizda, elegancija, gebėjimas tarpusavį bendrauti, atsakomybės jausmas, tarpusavio ryšio atskleidimas.

VI. APDOVANOJIMAS
19. Visi dalyviai bus apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.
20. Konkurso nugalėtojams įsteigti titulai: ” Misis Senjora – 2019” ,
„I vice Senjora – 2019“, „II vice Senjora – 2019“, Fotogeniškiausia Senjora – 2019 ”, „Elegantiškiausia Senjora – 2019“, „Misis Gerumas – 2019“, „Draugiškiausia Senjora – 2019“, „Talentingiausia Senjora – 2019“, „Meniškiausia Senjora – 2019“,

     Ukmergės miesto bendruomenės pirmininkas Julius KAZĖNAS 

 

„Misis Senjora – 2019“
ANKETA
Senjoros vardas_____________________________________________________________
Senjoros pavardė____________________________________________________________
Senjoros amžius_____________________________________________________________
Adresas, telefonas, e-mail._____________________________________________________
Pomėgiai __________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!