Home / #atnaujinkimeUkmerge / Atnaujintą „Maximos“ parduotuvę Ukmergėje pasitiko gausus pirkėjų būrys

Atnaujintą „Maximos“ parduotuvę Ukmergėje pasitiko gausus pirkėjų būrys

      Ukmergės rajono savivaldybės vadovai trečiadienio rytą apsilankė po keturių mėnesių pertraukos duris atvėrusioje prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėje, esančioje Anykščių g. 6. Po rekonstrukcijos vietinių gyventojų pamėgta „X“ formato parduotuvė tapo dvigubai didesnė. Pirkėjai galės rinktis iš daugiau nei 16 600 prekių asortimento, kuriame gausu šviežio ir šaldyto maisto, bakalėjos ir pramoninių prekių.

Prekybos tinklo „Maxima“ pranešime žiniasklaidai rašoma, kad atnaujintoje Ukmergės parduotuvėje tradiciškai didžiąją šviežio maisto prekių dalį – 80 proc. sudarys lietuviška produkcija. Parduotuvės lankytojų patogumui prekybos centre įrengtas liftas ir nuovaža neįgaliesiems, išasfaltuota dalis automobilių stovėjimo aikštelės. Į parduotuvės atnaujinimą prekybos tinklas „Maxima“ investavo beveik 1,5 mln. eurų, iš kurių net 20 tūkst. eurų buvo skirta infrastruktūros gerinimui. Atnaujintos parduotuvės kolektyvas išaugo 14 darbuotojų – iki 36 žmonių.

     „Atnaujindami parduotuves didžiausią dėmesį skiriame vietinių gyventojų poreikiams bei greitam ir kokybiškam apsipirkimui – investuojame į modernią įrangą, patogesnį prekių išdėstymą ir infrastruktūrą. Ukmergiškių patogumui nuo šiol atnaujintoje parduotuvėje – ne tik platesnis maisto prekių asortimentas, bet ir itin didelis sezoninių pramoninių prekių pasirinkimas, įprastai būdingas „XX“ formato parduotuvėms. Siekiame būti geru kaimynu ir suprasti bendruomenės poreikius, tad nuo šiandien visas svarbiausias prekes ukmergiškiai ras ir šioje „Maximos“ parduotuvėje“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

    Anykščių g. 6 įsikūrusioje parduotuvėje įrengti nauji sveriamų kulinarijos, konditerijos, šviežios mėsos bei mėsos gaminių skyriai. Lankytojų patogumui taip pat praplėstas šviežių bandelių, duonos, vaisių, daržovių ir ekologiškų prekių asortimentas. Nenusivils ir ieškantys buities reikmenų – čia siūlomas didelis kosmetikos, popieriaus produktų, buitinės chemijos, indų, kanceliarijos bei gyvūnų prekių pasirinkimas.

    Šioje „Maximoje“ atnaujinta ir visa prekybinė įranga – priesieniai, vitrinos, šaldikliai, stelažai, sienos bei grindys. Lankytojų patogumui prekybos centro teritorijoje pastatytas taromatas rūšiavimui, patogesniam apsipirkimui įrengti nauji laiptai ir liftas prekių vežimams. Skubantiems įrengtos net keturios savitarnos kasos, kuriose galima atsiskaityti tiek bankinėmis kortelėmis, tiek grynaisiais pinigais. Bendras parduotuvės plotas siekia 1696 kv. m., o prekybos plotas – 1092 kv. metrus.

    Pirkėjams parduotuvė duris atvėrė gruodžio 5 dieną, bet specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis, kurios sieks iki 40 procentų, džiugins net iki šeštadienio. Ypatingi pasiūlymai bus taikomi vaisiams ir daržovėms, mėsai, pieno produktams, kosmetikai ir parfumerijai, buitinės chemijos bei daugeliui kitų prekių. Visa informacija ir pasiūlymai skelbiami parduotuvėje, specialiame atidarymui skirtame leidinyje ir www.maxima.lt. Iki sausio 5 dienos, perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 procentai nuo pirkinių sumos, o pirkėjai norintys įsigyti kortelę, tą galės padaryti tik už 1 euro centą.

     Šiandien Ukmergėje veikia 3 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės.

Ukmergės rajono savivaldybės informacija

 

3 komentarai

  1. Melagių demaskuotojas

    Na ir kaip gi Maximriauos atidarymas, be Ukmergės klouno ir pajaco. Kaip gi be jų. Vyrai taip padirbėjo Ukmergės labui, kad gali sau leisti nebedirbti, o tik lakstyti po reprezentacinius renginius. Visos gatvės išasfaltuotos, šaligatviai sutvarkyti, mokytojams algos pakeltos, autobusų parkas ir butų ūkis dirba pelningai ir gausina rajono biudžetą. Galiu tęsti ir tęsti, kokie šaunūs vyrai valdo. Ura draugai.

  2. Labai šauni Širvintų merė Pinskuvienė. Pavyzdys visiems!

  3. Pinskuvienę į Ukmergės merus!

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!