Home / Aktualijos Ukmergėje / Aštuntoji teatro šventė ,,Miražai‘‘ Vepriuose

Aštuntoji teatro šventė ,,Miražai‘‘ Vepriuose

       Šaltą ir darganotą šeštadienį vepriškiai ir svečiai rinkosi Veprių kultūros namuose, kur vyko aštuntoji teatro šventė ,,Miražai‘‘.  Į svečius atvyko puikus kolektyvas iš Rokiškio rajono- tai Bajorų mėgėjų teatras ,,Šnekutis‘‘, vadovė Nijolė Čirūnienė,  parodęs Daivos Čepauskaitės ,,Pabezdėk pa jazminais‘‘ (,,Pupos‘‘). Vyras ir žmona, kartu pragyvenę jau penkiasdešimt metų,  begabendami pupų derlių, užstringa vyro sukonstruotame lifte. Pyktis, ašaros, mieli ir skaudūs prisiminimai, neapykanta ir meilė, visko yra šiame spektaklyje. Labai gražiai pakomentavo viena žiūrovė, kad ir juokiausi, sako, ir verkiau, visas mano gyvenimas pro akis prabėgo…

      Šventupės skyriaus humoro grupė ,,Verpetas‘‘, vadovė Birutė Glumbeckienė, suvaidino du vaizdelius ,,iš gyvenimo‘‘. Abiejuose scenos vaizdeliuose matėme kaip moteris bando užkariauti vyro širdį, pirmajame pastangos nenueina veltui, na o antrame veiksmas pasisuka nenumatyta linkme.

       Rečionių daugiafunkcio centro humoro grupė ,,Ašaka‘‘, vadovės Anelė Stancikienė ir Birutė Taraškevičienė, parodė nuotaikingą programą, kurioje buvo taiklių eilių, kaimo gyvenimo peripetijų, politinių aktualijų ir skambių dainų.

       Pertraukose tarp pasirodymų koncertavo instrumentinis ansamblis ,,Intermezzo‘‘, vadovas Edvardas Ratautas, folkloro ansamblis ,,Geldutė‘‘, vadovė Algimina Uselienė, E. Ratauto ir Rėjaus Ginato duetas. Renginio metu veikė paroda ,,Praeitin sugrįžus‘‘.

       Dėkojame renginį parėmusiems Egidijai ir Broniui Zareckams, Ukmergės kultūros centrui, Veprių seniūnijai. Stebėję gyvenimą scenoje nuoširdžiai kvatojome, slapčia ašarą nubraukėme ir tyliai mąstėme. Magiškas teatro pasaulis daro mus geresniais, gražesniais, verčia kitaip pažvelgti į greta esantį žmogų, suteikia kūrybos džiaugsmą ir kelią į atradimus.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!