Home / #atnaujinkimeUkmerge / Skrydis virš gimtojo miesto
Aivaras Simonaitis

Skrydis virš gimtojo miesto

 

 

     

Aivaras Simonaitis

    Su Aivaru Simonaičiu susipažinome netikėtai. Į mano akiratį pateko jo darytas Ukmergės piliakalnio video įrašas. Žodis po žodžio – ir išsikalbėjome. Pasirodo, tai jaunas ukmergiškis. Susipažinkite ir jūs.

-Aivarai, kaip save pristatytumėt nepažįstamajam?

-Esu Aivaras Simonaitis, šiuo metu esu trečio kurso statybos inžinerijos studentas Kauno technologijos universitete. Laisvalaikiu mėgstu įamžinti video kadrus ir nuotraukas bepiločiu orlaiviu, dar kitaip žinomu kaip dronu. Ukmergė – mano gimtasis miestas, didžiąją laiko dalį praleidau joje, tačiau studijų metu gyvenu Kaune.

-Kaip atsirado meilė dronui?

-Pomėgis pilotuoti bepilotį orlaivį atsirado prieš kelis metus – užsisakęs droną iš Kinijos su nekantrumu jo laukiau. Syma X5C – taip vadinosi mano pirmasis dronas. Padaręs gerą “apšilimą” nusprendžiau, kad reikia pirkti rimtesnį droną, tad nusipirkau DJI gamintojo 3 serijos droną. Buvau labai patenkintas šiuo pirkiniu, nemažai praleidau laiko skraidydamas virš Ukmergės, tačiau -atsiradus laiko stokai nusprendžiau, kad droną reikia parduoti.

-Tai gražus pomėgis buvo “nužudytas” laiko stokos?

-Ne. Praėjus metams, šį rugsėjo mėnesį įsigijau DJI Mavic Pro serijos droną, kuriuo šiuo metu esu labai patenkintas ir stengiuosi kiek tik laikas leidžia dalintis savo užfiksuotais kadrais ir vaizdo medžiaga.

-Ką mėgsti fotografuoti?

-Visai neseniai pradėjau dalintis bepiločio orlaivio nuotraukomis iš Ukrainos, kurios buvo publikuojamos studentų žurnale “Njuspeipis”, o Ukmergės piliakalnis iš paukščio skrydžio yra mano pirmasis sumontuotas vaizdo įrašas. Jei tik leis laikas, stengsiuosi dažniau pasidalinti savo įamžintais kadrais iš dangaus.

-Dronas yra brangus malonumas. Koks tokių vaizdų tikslas?

 -Mano šių darbų tikslas – parodyti žmonėms kaip viskas atrodo iš aukščiau, nes ne kiekvienas turi galimybę tai pamatyti.

-Lauksime gražių kadrų.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!