Home / Aktualijos Lietuvoje / Tarpušvenčio pašnekesiai. 2018 m.

Tarpušvenčio pašnekesiai. 2018 m.

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

   Skaičiuojame paskutines šių metų valandas. Jau tuoj tuoj vėl muš laikrodis dvylika, vėl atsigręšime į praėjusius metus, apgalvosime  savo nuveiktus darbus, vėl prisiminsime svarbiausius metų įvykius,  planuosime ateities darbus.

     Vienas pagrindinių tarpušvenčio veiklų – svajonės. Su naujais metais vėl svajosime apie gražesnį rytojų, apie sėkmes ir asmenines pergales. Šiandien, dviejų švenčių sandūroje, rajono Tarybos narius ir visus norinčius kviečiame paatvirauti, mintimis nusikelti į vaikystę ir atsakyti į “Ukmergės medijos” klausimus:

 • Kokie Jums buvo šie metai?
 • Apie ką svajojote vaikystėje?
 • Labiausiai atmintin įsirėžusi svajonė (nesvarbu  išsipildžiusi ar ne).
 • Apie ką svajojate dabar – suaugęs?
 • Ko linkite sau naujais metais?
 • Trumpas Jūsų linkėjimas “Ukmergės medijos” skaitytojams.

        Būtume dėkingi, jei pridėtumėte savo Jums gražiausią nuotrauką (vaikystės arba dabartinę).

       Atsakymus skelbiame tokia tvarka, kokia juos gavome.

       Turime pastebėti, kad Ukmergės politikai nėra linkę bendrauti. Šį kartą su rinkėjais pasikalbėti sutiko vos du Tarybos nariai. Ką tai galėtų reikšti, išvadas pasidarykime patys. O dabar pristatome drąsiausius ir atviriausius Ukmergės rajono savivaldybės Tarybos narius:

DARIUS VARNAS, Ukmergės r. savivaldybės tarybos narys:

 • Visi mano vaikystės prisiminimai labai šilti. Aš augau gausioje šeimoje, tai šv. Kalėdos mums visada būdavo malonaus šurmulio, vaikiško džiaugsmo kupinas metas. Iki šiol atsimenu stikliniais žaislais papuoštą trapią eglutę, kurią saugodavome kaip didžiausią namų turtą. Esu dėkingas savo tėvams, kad nepaisant sunkių darbų, ištisai juos lydėjusio nuovargio mums jie sukurdavo daug nuostabių šventinių akimirkų.
 • Man šie metai buvo labai intensyvūs ir permainingi. Jaučiu, kad įgijau daugiau patirties, tapau tvirtesnis. Esu labai laimingas, kad pavyko įgyvendinti dar metų pradžioje užsibrėžtus tiek asmeninius, tiek profesinius tikslus. Beje šiemet dar kartą įsitikinau, kad kai žmogus labai nori, yra aktyvus bei darbštus, kai nebijo trukdžių ir kliūčių – gali nuversti kalnus, gali išspręsti, atrodo, neįveikiamas problemas.
 • Tikiuosi, kad Naujieji metai bus dar geresni nei praėjusieji, kad mūsų rajono žmonės daugiau šypsosis, kad vis didesnis jų skaičius grįš į Tėvynę ir atras drąsos, laimės ieškoti savo žemėje. Labai norėčiau, kad 2019 metais labiau susitelktume ir draugiškai dirbtume ne tik mūsų rajono, bet visos šalies labui.
 • Turiu savybę, džiaugtis kitų žmonių dėmesiu. Todėl niekada nevertinau materialiosios dovanų pusės, net vaikystėje. Mane džiugino visos per šv. Kalėdas ir Naujuosius metus gautos dovanos – nuo prisukamo  mažo viščiuko iki knygos.  Visada vertinau  artimųjų pastangas mane nustebinti.

O šiandien visai negalvoju apie dovanas sau. Dabar mano užduotis pasirūpinti  dovanomis  mylimiems žmonėms, taigi suku galvą kaip juos pradžiuginti.

 • Labai norėčiau per šį šventinį laikotarpį trumpam sustoti, niekur neskubėti ir prasmingai praleisti laiką su savo mylima šeima. Laikas su savo artimaisiais man yra pati brangiausia gyvenimo suteikta dovana.
 • Ir visiems Jūsų skaitytojams bei redakcijos darbuotojams palinkėčiau pajusti buvimo kartu džiaugsmą. Tegul šios ypatingos dienos virsta Jums dosnumo, gėrio ir svajonių išsipyldymo akimirkomis.

ROMAS PIVORAS, Ukmergės r. savivaldybės tarybos narys:

 • Prisimenu Kūčių vakaro jaudulį, daug sniego ir šalčio už lango ir kas dieną vis mažėjantį saldainių ir obuolių kiekį ant eglutės.
 • Šie metai buvo neeiliniai, išskirtiniai ir nuostabūs. Atšvenčiau su žmona Rima rubinines vestuves (40 metų kartu). Per vieną savaitę abiejų sūnų nuostabios žmonos man padovanojo du anūkus – Joną ir Jokūbą.
 • Esu optimistas. Džiaugiuosi kiekviena diena. Manau, kad 2019 – ųjų metų Kiaulė nepakiš kiaulės.
 • Šių metų geriausia dovana, kai prie Kūčių stalo susėdo 18-ka pačių brangiausių žmonių –tai vaikai ir anūkai.
 • Apie save visada galvoju mažiausiai. Svarbu, kad patys artimiausi būtų sveiki ir laimingi. To paties linkiu ir kiekvienam, skaitančiam šias eilutes.

 

Komentarai

 1. O kiti tarybos nariai? Jiems į mus nusispjaut. Va prieš rinkinys rėks, kaip mus myli ir kokie jiems esam brangūs. Bet brangūs ne mes. Tik mūsų balsai. Deja, realybė tokia

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!