Home / Aktualijos Lietuvoje / Ką įrašysime 2019 metų lapuose?

Ką įrašysime 2019 metų lapuose?

     Šitaip laukėme 2018 metų, svajojome, tikėjomės. O jie ėmė ir įžengė, ramiai ir atkakliai – kad niekas nesuabejotų. Ir prabėgo kaip toj dainoj… šuoliais… juobėriais žirgais… Šiandien jau skaičiuojame pirmąsias Naujų metų – 2019-ųjų – valandas. Ką įrašysime švariuose 2019 metų lapuose?

Kiekvienam skaitytojui asmeniškai sakau –

„Ukmergės medija“ kviečia Jus

       Kad laikraštis būtų informatyvus ir pateisintų įvairių skaitytojų lūkesčius, reikia TAVĘS. Taip taip – būtent TAVĘS!

    Laukiame Jūsų istorijų, pasakojimų, nuotraukų, įspūdžių, nuomonių ir replikų. Laukiame jaunų ir gyvenimo mačiusių – pasidalinkite savo mintimis ar patirtimis, mums įdomios ir Jūsų svajonės, pergalės ir siekiai. Laukiame mokyklų, darželių, bendruomenių, kolektyvų. Bendraukime ir draugaukime. Būkime kartu, kai linksma ir yra kuo pasidžiaugti, būkime kartu ir kai liūdna ar nesiseka. Juk tik kartu daugiau pasieksime ir visas negandas įveiksime.

       Laukiame skirtingų partijų ir judėjimų politikų. Būkite atviri savo rinkėjams ir paaiškinkite savo vienus ar kitus priimtus sprendimus. Jums norėtume priminti, kad būtent bendraudami su rinkėjais turėsite didesnę galimybę laimėti sekančius rinkimus, kurie jau visai čia pat.

     Kviečiame burtis draugėn ir siekti, kad mūsų „Ukmergės medija“ būtų įdomi ir mums patiems, ir mūsų bičiuliams, kaimynams, oponentams.

       Žinoma, laukiami ir rėmėjai. O kaip gi be jų. Už paramą leidiniui visada atsidėkosime reklama.

       Tad visi drauge skaičiuokime Naujuosius metus ir kiekvienas įrašykime savo įrašą.

       Jūsų laukiame ukmergesmedija@gmail.com ir/arba tel.nr. 8-645 07043

Visada su Jumis ir dėl Jūsų

NERINGA ir UKMERGĖS MEDIJA

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!