Home / Gyvenimas / Jaunimas / 2019 m. naujametiniame merginų futbolo turnyre aukso medaliai

2019 m. naujametiniame merginų futbolo turnyre aukso medaliai

2019 m. sausio 5 d. Ukmergės SC merginų futbolo komanda naujus metus pradėjo pergalėmis.

Šeštadienio rytą 5 Lietuvos merginų futbolo komandos susirinko į Naujametinį merginų futbolo turnyrą. Patyrusios tik vieną pralaimėjimą, bet įmuštų įvarčių santykių nepraradusios čempionių vietos, Ukmergiškės pasipuošė aukso medaliais. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris“, trečiąją – Panevėžio FA merginos. Iškovojusios tik vieną pergalę turnyre, ketvirtoje  vietoje liko Utenos „Utenis“, neiškovojusios nei vienos pergalės, penktoje vietoje liko Marijampolės „Marijampolis“ komanda.

Geriausia komandos žaidėja pripažinta Urtė Šmigelskaitė, geriausia turnyro vartininkė – Diana Marcinkevičiūtė.