Home / #atnaujinkimeUkmerge / „Žinau, ką renku“ ieško savanorių Ukmergėje

„Žinau, ką renku“ ieško savanorių Ukmergėje

     Savivaldos rinkimai jau čia pat, todėl visoje Lietuvoje „Žinau, ką renku“ rengs priešrinkiminius debatus bei edukacines veiklas. Tam, kad kiekvienas galėtų sakyti #ŽinauKąRenku!

     „Žinau, ką renku“ tai nešališka jaunimo iniciatyva siekianti skaidrios politikos Lietuvoje ir didesnio politikų atskaitingumo rinkėjams, taip pat ilgalaikio dialogo tarp politikų ir visuomenės, ypač jaunų žmonių, bei rinkėjų informuoto pasirinkimo rinkimuose. Tuo tikslu organizuojami gyvi susitikimai bei diskusijos su politikais, sukurta virtuali tiesioginio politikų ir rinkėjų bendravimo platforma www.zinaukarenku.lt.

 Tačiau keliose savivaldybėse, tarp jų ir Ukmergėje, dar trūksta savanorių. www.zinaukarenku.lt/prisijunk/   Registracija iki š. m. sausio 11 d.

Ką veiksi prisijungęs prie „Žinau, ką renku“ tinklo?

•Bursi bendraminčių komandas savo miestuose ir rajonuose, kurios stebės savivaldybės, nacionalinių ir Europos politikų veiklą tavo mieste;
•Organizuosi ir dalyvausi diskusijas su kandidatais 2019 m. savivaldybių tarybų ir Europos Parlamento rinkimuose;
•Organizuosi „Žinau, ką renku“ pristatymus  savo bendruomenėse;
•Organizuosi ir vykdysi socialines akcijas ir komunikaciją (pvz., bendrausite su žurnalistais, renginių vedėjais, skelbsi žinutes socialinėse medijose).

Kodėl verta dalyvauti?

      Užmegsi daugybę įdomių pažinčių su politikais, žurnalistais ir bendraminčiais iš visos Lietuvos, įgysi gebėjimų komunikacijos, viešojo kalbėjimo, renginių organizavimo, darbo komandoje, informacinių technologijų ir kitose srityse.

      O svarbiausia, prisidėsi prie skaidresnės ir atviresnės politikos formavimosi Lietuvoje.

     Jei turi klausimų apie tinklą, rašyk ausrine@zinaukarenku.lt

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!