Home / Aktualijos Ukmergėje / Sporto naujienos

Sporto naujienos

Vyko tarpzoninės mergaičių futbolo varžybos

Sausio 13 d., Ukmergės sporto centro stadione vyko, Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2004 m. gim. ir jaun.) futbolo tarpzoninės varžybos.
     Varžybose dalyvavo trys komandos.
     Po atkaklių kovų pirmąją vietą iškovojo ir į finalines varžybas pateko Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazijos mergaitės.
     Antrąją vietą iškovojo Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos mergaičių komanda (mokytoja Loreta Raugevičiūtė) ir trečioje vietoje liko Rokiškio Senamiesčio progimnazija.
    Varžybų teisėjas Julius Butkus.

Vyko kaimo vietovių mokyklų berniukų futbolo varžybos

Sausio 11 d., Šventupės sporto bazėje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų (2005 m. gim. ir jaun.) futbolo 5×5 zoninės varžybos.
Mūsų rajonui atstovavo Vidiškių pagrindinės mokyklos berniukų komanda vadovaujama mokytojos Dalios Tamošauskienės.
     Varžybose dalyvavo keturios komandos, kurios rungtyniavo rato sistema.
     Po nesunkių kovų, savo pranašumą parodė ir pirmąją vietą iškovojo Vidiškių pagrindinės mokyklos berniukų komanda, jie toliau kovas tęs tarpzoninėse futbolo varžybose.
    Antrąją vietą iškovojo Kėdainių rajono Josvainių gimnazija, trečiąją – Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla ir ketvirtoje vietoje liko Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos berniukų komanda.