Home / #atnaujinkimeUkmerge / Nuslinko dalis Ukmergės piliakalnio šlaito

Nuslinko dalis Ukmergės piliakalnio šlaito

     Vakar dienos popietę staigaus atšilimo ir šlapdribos neatlaikė vienas Ukmergės piliakalnio šlaitas. Piliakalnio viršuje esančios aikštelės žemiausioje vietoje dėl atitirpusio ledo susiformavo vandens „kepurė“ ir vanduo ėmė tekėti žemyn šlaitu, nuplaudamas didžiulį akmenį, kuris ir nuslydo kartu su dalimi šlaito žemių.

      „Gamta parodė trūkumus – atvėrė žaizdas. Žemių nuošliauža susiformavo kažkada buvusio medinio tako į piliakalnį vietoje. Tai įrodo, kad pagal pasenusias technologijas  per piliakalnį įrengiami takai sukelia didelę erozijos tikimybę. Šiuo atveju  polinė sistema, pagal kurią įrengtas dabartinis piliakalnį juosiantis pandusas tam yra geriausias būdas“, – sakė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Artūras Sakalauskas.

    Savivaldybės administracijos direktoriaus potvarkiu bus sudaryta darbo grupė, kuri, pasitelkusi ekspertus, išsiaiškins, kodėl nuslinko šlaitas, organizuos skubius šlaito sutvarkymo darbus bei padarys viską, kad tokios problemos daugiau nepasikartotų.

 Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyrius

Dainiaus Vyto nuotraukos

6 komentarai

 1. Ukmergiškis

  Janickai – atsistatydink!!! ir dink į savo Taujėnus! Nemyli tu Ukmergės.
  Gerbiamieji ukmergiškiai (ne ukmergiečiai, kaip rašo nevietinis Kazėnas), susivienykim ir nubauskim per rinkimus šią netalentingą, nekompetetingą, tingią koaliciją.
  Ne – Janickui! Ne – socdemonams! Ne – konservams! Ne – darbo partijai!
  O toliau tiks bet kas kitas. Tebūnie Varno, Pivoro ir Zeziulevičiaus koalicija. Blogiau nebus!

 2. tapšnotojas

  gydymas jau nepadės tau. Emigruok, padaryk gerą darbą Ukmergei.

 3. Gal tu debilas tapšonotojau. Tu gal iš tų kelių urodų kuriems ir taip labai gerai ukmergėj? Jums šika ant galvų, o jūs šaukiat „sninga sninga“. Pats matosi po lobotomijos?

 4. tapšnotojas

  Taip, as vienas is ju 🙂 pavydi? Emigruooook 🙂 greiciau 🙂

 5. tapšnotojui

  Nesulauksi gavnojede! Aš čia tam kad tokius suskius į vietą statyt! Dėl tokių Ukmergėj sustojo progresas. Subinlaižy nelaimingas, ką tik šeimininkai daro, tas kaip šuo vizgina uodegytę pritardamas. Retarde 100% esi iš savivaldybės. Tiesiog kaifuoji nuo šios valdžios, nes nereikia nieko veikti, tik komentarus rašyti, nes veikti niekas nereikalauja, nėr valdžios. Apgailėtinas.

 6. tapšnotojas

  Kaifuojuuuuu…:) nepaspringai nuo putų? Emigruok, padaryt nors vieną gerą darbą 🙂

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!