Home / #atnaujinkimeUkmerge / Kartu kurkime Ukmergės krašto sėkmės istoriją

Kartu kurkime Ukmergės krašto sėkmės istoriją

 

 

7 komentarai

 1. Silpna komanda. Savivaldybės „atskalūnai“ išmesti nes visiem įgriso, grįžta keršyti. Kopūstas 4 vietoj, rimtai? Zosė? Kiek galima?

 2. Paskaičiau programą (jeigu ją taip galima pavadint). Tai toks bla bla bla. lozungų rinkinys. ponai valstiečiai, įsiliejote į būrį tokių pačių beletristų. O kur įsipareigojimai tikriems darbams? Per tokį ir tokį laikotarpį bus sutvarkytas toks ir toks, kelias, tokia ir tokia gatvė. Bus optimizuotos savivaldos išlaidos, rajono švietimo bazė reformuota. Ir taip toliau ir panašiai. Ai, atsiprašau, kad tokią programą parengti – reikia dirbti. Deja, matyt ir šitas rinkinys dirbti nemokės. Nes jeigu jau nuo pradžių lozungai, tai ir toliau lozungai. Next

 3. TEBŪNIE ŠVIESA

  Aš radau atsakymą į dažnai užduodamus klausimus. Skaitykite ir mėgaukitės 🙂
  Šiame straipsnyje yra paaiškinta iš kur atsiranda kandidatai į savivaldybės tarybą ir kitus šiltus postus. Aleliuja.

  http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/psichologija/daningo-kriugerio-efektas-kai-nevargina-protingos-abejones-1383232/

 4. Nėra nei vieno tinkamo kandidato.

 5. Deja taip, bet renkantis iš didžiausių blogybių mažiausią. Man norėtųsi matyti R.Pivorą meru, administracijos direktoriumi D.Varną arba E.Zeziulevičių, adm.dir. pavaduotoju A.Kalesniką. Į tarybą R.Baravykas, J.Stalionė, G.Plevokas, V.Žuklys, D.Orševskis, V.Kersnauskas, A.Balčiūnienė, G.Auglys, Š.Prušinskas, G.Gladkauskas, A.Vilčinskas, D.Krikštaponienė, V.Mikalajūnas, V.Petronis, Kižienė, Zeziulevičius arba Varnas, J.Kazėnas, R.Lenartavičius, G.Lapukas, V.Krikštaponis.
  Na atrodo toks rinkinys galėtų kažką pakeisti.

 6. Šilčiau, bet ne visai.

 7. Nemeluok nei sau nei kitiems.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!