Home / #Rinkimai2019 / Į LVŽS Finasų kontrolės komisiją išrinkta ukmergiškė Asta Navickienė

Į LVŽS Finasų kontrolės komisiją išrinkta ukmergiškė Asta Navickienė

      Sausio 26 d. LVŽS Ukmergės skyriaus 17 narių dalyvavo Prienuose vykusiame XII LVŽS suvažiavime, kuriame buvo priimti svarbūs partijai ir visai Lietuvai sprendimai:

  • Partijos pirmininku 2-iejų metų kadencijai išrinktas Ramūnas Karbauskis;
  • Partijos pirmininko pavaduotojais patvirtinti: Europos Parlamento narys Bronis Ropė, Seimo narė ir frakcijos Seime seniūno pavaduotoja Aušrinė Norkienė, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, partijos atsakingoji sekretorė Kristina Krislienė, Seimo narys Tomas Tomilinas ir Ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius;
  • LVŽS partijos kandidatų sąrašą į Europos Parlamentą pirmu numeriu ves parlamentaras Bronis Ropė;
  • LVŽS išreiškė paramą prezidento rinkimuose Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui.
  • Finansų kontrolės komisija: 1. Arūnas Ambrasas – Vilniaus m. sk. 2. Arminas Mockevičius – Marijampolės sk. 3. Asta Navickienė – Ukmergės r. sk.
  • Etikos ir procedūrų komisija: 1. Leonas Apšega – Kupiškio r. sk. 2. Romas Žibas – Vilniaus m. sk. 3. Inga Matukaitė – Širvintų r. sk. 4. Eglė Stasiškienė – Vilniaus m. sk. 5. Ausma Miškinienė – Lazdijų r. sk.

     LVŽS skyriams buvo išdalinti parašų, reikalingų referendumui dėl Seimo narių skaičiaus mažinimo iki 121 surengti, rinkimo lapai. Ukmergės skyrius reikiamus parašus rinks nuo rytojaus. Pasirašyti bus galima įvairiose miesto vietose arba atvykus į LR Seimo nario Juozo Varžgalio biurą

    Pasirašyti yra galimybė ir elektroniu parašu https://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos/-/iniciatyvos/40616

     Suvažiavimo dalyviams ir svečiams R. Karbauskis džiaugėsi, kad visuomenės vertinimu LVŽS yra geriausia politinė jėga, tuo pačiu akcentavo, kad per pastaruosius dvejus metus partijos narių skaičius augo nežymiai, todėl LVŽS išsiskiria kokybe, o ne kiekybe. „Stiprėja pasitikėjimas mumis, nes žmonės jaučia realias permainas, o ne tuščius žodžius. Man didelė garbė būti šios partijos pirmininku‘’, – teigė LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

    Kalbėdamas apie Europos parlamento rinkimus pirmininkas akcentavo, kad LVŽS atstovas B. Ropė atliko titanišką darbą išsiderėdamas Ignalinos atominės elektrinės uždarymui reikalingus 780 mln. eurų, todėl Lietuva neturės šių išlaidų dengti iš savo šalie biudžeto.

LVŽS informacija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos

politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-14

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!