Home / Aktualijos Lietuvoje / Alfa.lt portale – Metų mero rinkimai. Kiekvienas gali teigiamai arba neigiamai įvertinti savo rajono merą

Alfa.lt portale – Metų mero rinkimai. Kiekvienas gali teigiamai arba neigiamai įvertinti savo rajono merą

/ Pirminis šaltinis Alfa.lt /

    Naujienų portalas Alfa.lt siekia toliau plėtoti diskusiją apie politinę lyderystę savivaldoje ir antrus metus iš eilės projekte „Metų meras“ kviečia įvertinti Lietuvos merų darbo rezultatus.

      Projekto tikslas – kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, kokios mero asmeninės ir dalykinės savybės lemia gerus rezultatus, atkreipti dėmesį į galbūt tyliai, bet efektyviai dirbančius merus, palyginti gyvenimo kokybę, verslo aplinką savivaldybėse, paskleisti gerąją vadovų patirtį, atrasti nesėkmių priežastis bei silpnąsias vietas.

     Kiekvienas Alfa.lt lankytojas turi galimybę įvertinti pasirinktą vieną iš 60 Lietuvos merų – nebūtinai tos savivaldybės, kurioje gyvena. Pasirinktą politiką galima įvertinti teigiamai (balsuoti už) arba neigiamai (balsuoti prieš).

   Balsuoti galima čia https://www.alfa.lt/straipsnis/50360095/alfa-lt-portale-sugrize-metu-mero-rinkimai-kas-sikart-taps-lietuvos-favoritu

         Pernai metų balsavimas:

13 komentarai

 1. Parodykim, ką galvojam apie kenkėją Janicką.

 2. Ir vis dėl to valstiečių portalas prisibijo tik vieno….

 3. Jau atsirado 113 idijotų, kurie vertina teigiamai. Tai neverkit glušai, kai dar daugiau gatvių bus išarta ir palikta.

 4. Kodėl skaitytojus „glušais“ vadina, o žurnalistė palieka tokius komentarus? Tyčiotis iš žmonių negalima

 5. Todėl, kad tik glušai gali taip elgtis. Kenkėjai naikina miestą, o daliai durnelių zajabys. Tik Ukmergėj…

 6. Geras meras tas Janickas, stengiasi, nekonfliktiškas, gražiai bendrauja, nevarykit Dievo į medį. Užsirausit ant žymiai blogesnio arba blogesnės tai verksit balsu. O dėl gatvių reik pakeentėt, kai važiuosit sutvarkytomis tada džiaugsitės

 7. Geras žmogus – ne profesija. Rajonui skubiai reikia reanimacijos. Šie žmonės nieko negali. Jei dar toliau taip kapstysimės vietoje, joks jaunimas šiame mieste nepasiliks. Dabar dar lieka vienas kitas. Bet rajono valdžia visai nesistengia. Buvo galimybė vystyti futbolą – praganyta. Apie karinio miestelio tvarkymą, tik kalba ir daugiau nieko. Paupiai netvarkomi. Perkami kažkokie nesąmoningi lopinėliai žemės prie ežero, prisidengiant, kad čia tipo „labai reikia“. Miestas pasikeitė. Daug žmonių persikelė gyventi į sodus, pasistatė Narbuto gamykla. Kaip į tai sureagavo rajono valdžia? Niekaip. Autobusų parko Prabišas nosį krapšto, bet piršto nepajudina, kad atsirastų nauji maršrutai – iki Narbuto gamyklos, žiedo gatvėj, Dukstynos, Pušelės, Armomnos soduose. Kaip važiavo prieš 20 metų, taip ir važiuoja. Butų ūkio Pocius pampsta nuo svetimų pinigų, o pokyčių kaip nėra, taip nėra. Galiu tęsti ir tęsti, bet ir taip patys viską žinot. Jeigu jums taip yra gerai, tai vadinasi tokio miesto Jūs ir nusipelnėte.

 8. kurioje vietoje vyks rodymas?

 9. http://meras.alfa.lt/ galima įvertinti Pajacką neigiamai

 10. Amen (autoriui). Paskaičius komentarą, atrodo, kad tik Ukmergėje jaunimas išvažiuoja, o jau aplinkiniuose rajonuose jų apstu, ten tai jau jaunimėlio pilna? Narbutas nepasistatė parkavimo aikštelės ir visi pageidaujantys ten dirbti kreipėsi dėl naujų maršrutų ? Futbolas stovi ir nesivysto, daugiau nei keista nuomonė? Ir pasakymas „Geras žmogus – ne profesija“, o…kad visi turėtų tokią profesiją!

 11. Niekaip nesuprantu. Pats jeigu ne valdžios atstovas, tai man nesitiki, kad paprastas žmogus kalbėtų tokius briedus. Kažkoks neveiklumo pateisinimas. Narbutas pasistatė parkavimo aikštelę, na ir kas. Atrodo, kad nėra nevairuojančių žmonių? Neatsirastų norinčių iškeisti mašinas į autobusą? Pats gamyklos vadas buvo atėjęs pas Prabišą ir prašė padaryti maršrutą. Bet matyt nepasiūlė piniginės premijos ir Prabišas numojo ranka. Dėl futbolo, tai matyt negirdėjai, kai tas pats Narbutas siūlė sukurti stiprų futbolo klubą Ukmergėje, tačiau dėl valdžios neveiklumo, visa tai baigėsi pasiteisinimais. Žodžiu jaučiu kad be reikalo čia sugaišau savo laiką. Dėl tokių kaip tu ir stovime vietoje.

 12. Ko gero bendrauju su dar vienu klerku ar politikieriumi, nes esate informuotas, kas pas ką vaikšto. Iš kur žinoti paprastam žmogui kas pas ką buvo atėjęs. O gal žinote, kaip Narbuto dabartinė futbolo komanda vadinasi? Ačiū už atsakymą.

 13. Nesuprantu, ar Jūs adaptuotas, ar tik šiek tiek silpnas maumenėlis? Žmonės turi akis ir ausis ir jie mato bei girdi. Nebūtina būti politiku, kad žinoti kad buvo iniciatyva dėl autobuso maršruto, o taip pat buvo p. Narbuto iniciatyva dėl futbolo klubo. Pats meras vėliau pripažino ir teisinosi, durnais pasiteisinimais. Man dzin, kokia dabartinė Narbuto futbolo komanda, bet apie ją rašo čia
  https://www.vz.lt/laisvalaikis/akiraciai/2019/01/11/baldu-gamintojas-petras-narbutas-investuoja-i-futbolo-kluba

  O tos investicijos turėjo būti į Ukmergę. Deja. Ir vėl.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!