Home / Gyvenimas / Jaunimas / „Kėdainių krašto atviro čempionate“ šoko ukmergiškiai 

„Kėdainių krašto atviro čempionate“ šoko ukmergiškiai 

   

Austėja-Paškevičiūtė

      Šių metų vasario 3 d. Kėdainių sporto arenoje vyko Lietuvos reitingo sportinių šokių atviras Kėdainių krašto čempionatas 2019.

     Sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ mokytojai Dalia ir Michailas Ržeuskiai išugdę ne vieną Lietuvos čempioną bei pirmenybių prizininką. Šiose varžybose Federacijos skyrimu, teisėjavo tarptautinės ketegorijos vertintojas ,Michailas Ržeuskis. Vertintojų komandoje šalia keturių Lietuvos teisėjų, dar buvo ir trys teisėjai iš Latvijos, teisėjas iš Estijos ir Rusijos(reitingo varžybose).

     

Ema Grikšaitė

    Iš 19 stipriausių Lietuvos šokėjų Solo Latino jaunučių I+II grupėje sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ dvi šokėjos pateko į finalą ir Ieva Lobinaitė iškovojo šeštąją vietą ,o Ema Grikšaitė tapo antrosios vietos laimėtoja.

     E4 grupėje pirmą kartą poroje startavo Juozas Lobinas- Ieva Lobinaitė ir iškovota pirmoji vieta.

      Solo jauniai I+II aplenkusi didelį varžovių būrį , ketvirtąją vieta džiaugėsi  Austėja Paškevičiūtė. Šioje grupėje mergaitė startavo pirmą kartą.

Vakarė Pšitulskytė

    Pati mažiausia šokėjėlė, Vakarė Pšitulskytė iškovojo pirmąją vietą ir apdovanota pirmąją savo sportinio gyvenimo taure.

   

Juozas Lobinas- Ieva Lobinaitė

    Didžiausi sveikinimai visiems šiame čempionate dalyvavusiems sportinių šokių kolektyvo „Vėtra“ šokėjams ir didžiausios sėkmės garsinant savo miesto vardą ir siekiant sportinių aukštumų ateityje.

„Vėtra“

Austėja Paškevičiūtė

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!