Home / #atnaujinkimeUkmerge / Tomas Tomilinas: „LVŽS kandidatai į Ukmergės raj. savivaldybės tarybą yra patikimi savo bendruomenių, profesijų lyderiai“

Tomas Tomilinas: „LVŽS kandidatai į Ukmergės raj. savivaldybės tarybą yra patikimi savo bendruomenių, profesijų lyderiai“

  / Tomas Tomilinas, LVŽS valdybos narys, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas /

      Kiekvienas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys svajoja apie gyvus Lietuvos miestelius ir kaimus, apie grįžtantį jaunimą, klestinčius verslus ir ramią senatvę švarios tėviškės gamtos glėbyje. Kai šiandien esame atsakingi už valstybės likimą, svajonė privalo būti įgyvendinta. Turime visus valstybės politikos svertus, reikia tik aktyvių, iniciatyvių ir sąžiningų žmonių savivaldoje.

       LVŽS kandidatai į Ukmergės rajono savivaldybės tarybą yra patikimi savo bendruomenių, profesijų lyderiai. Jie dirba žemę, vadovauja įmonėms, organizacijoms, užima atsakingas pareigas, imasi iniciatyvos savo bendruomenėse. Jie gali perkelti tą ryžtingų LVŽS reformų dvasią į Ukmergės rajono politiką nemenkindami oponentų, kurdami, o ne griaudami. Neabejoju, kad prisimenate ir vertinate mūsų sprendimus Ukmergės rajone, tarp kurių vienas ryškiausių – sprendimas ginti žmones nuo privatininkų savivalės šilumos ūkyje. Buvo ir klaidų, bet neklysta tik tie, kas nieko nedaro. Blogiausia yra stagnacija. Todėl pokyčiams reikalinga visų ukmergiškių pagalba ir aktyvus dalyvavimas.

       Per dvejus metus Seimas ir Vyriausybė pradėjo esminius pokyčius daugelyje pagrindinių valstybės gyvenimo sričių – plėtojama parama šeimai, kyla atlyginimai, reformuota mokestinė sistema, keliamos pensijos, vykdomos reformos mokyklose, stambiausių valstybės įmonių valdyme. Vyksta labai rimta kova prieš korupciją. Ypatingai džiaugiuosi Finansinės paramos šeimoms regionuose įstatymu. Tai populiarus ir naudingas šeimoms, ir tuo pačiu labai simbolinis įstatymas, nes parodo realų prioritetą regioninei politikai.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos

politinės kampanijos sąskaitos pagal sutartį Nr ŠS 18-14

 

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!