Home / Aktualijos Ukmergėje / Priešpaskutinis šios kadencijos Tarybos posėdis

Priešpaskutinis šios kadencijos Tarybos posėdis

    Vasario 21-ąją į antrąjį šiais metais ir priešpaskutinį šios 2015-2019 metų kadencijos Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdį susirinko 22 iš 25 tarybos narių. Nebuvo Danutės  Užkurėlytės, Romo Pivoro ir Arūno Civilkos.

    Posėdyje apsvarstyta ir išnagrinėta 23 į posėdžio darbotvarkę įtraukti klausimai, iš kurių pats svarbiausias buvo – šių metų savivaldybės biudžeto patvirtinimas. Šį klausimą pristatė Biudžeto ir ekonominės plėtros komiteto primininkas Andrius Lyška.

    Savivaldybės vadovai posėdį tradiciškai pradėjo nuo malonių dalykų – pasveikino vasarį gimtadienius šventusius Tarybos narį Valdą Petronį ir mero pavaduotoją Klavdiją Stepanovą. Paskutinis šios kadencijos Tarybos posėdis numatytas kovo 28 dieną.

    Vadovaujantis vietos savivaldos įstatymu, pirmąjį naujai išrinktos Tarybos posėdį šaukia savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkas ne anksčiau kaip ankstesnės kadencijos savivaldybės tarybos įgaliojimų paskutinę dieną ir ne vėliau kaip praėjus 7 kalendorinėms dienoms nuo ankstesnės kadencijos savivaldybės tarybos įgaliojimų paskutinės dienos. Pirmasis šios kadencijos Tarybos posėdis vyko 2015 m. balandžio 14 dieną.

Ukmergės r. savivaldybės inf.

2 komentarai

  1. Dinkit lauk, nevykėliai. Gėdingai nusivaldėte

  2. Pritariu.

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!