Home / Aktualijos Lietuvoje / Auklėtoja ir toliau terorizuoja Bendrąjį pagalbos centrą

Auklėtoja ir toliau terorizuoja Bendrąjį pagalbos centrą

/ NERINGA TUŠKEVIČIENĖ /

    Šiandien socialiniame tinkle Bendrasis pagalbos centras vėl pasidalijo mintimis apie chuliganiškai besielgiančią darželio auklėtoją: „Kaip kovoti su telefoniniais teroristais? 🤔 Liūdnai pagarsėjusi vaikų daželio auklėtoja iš Ukmergės po paskutinės jai skirtos baudos per vieną mėnesį iš vieno telefono numerio vėl spėjo priskambinti apie 50 kartų, o turim įtarimų, kad ji naudojasi ne vienu numeriu…“

    Jau rašėme, kad Bendrasis pagalbos centras turi ypatingą gerbėją iš Ukmergės. Ši gerbėja per praėjusius metus ir dvejus šių metų mėnesius net  504 kartus rinko numerį 112 ir trukdė specialistams dirbti.  Teigiama, kad ši moteris dirba vaikų darželyje auklėtoja.

      Apie savo įkyrią „gerbėją“ BPC jau buvo pranešusi savo Facebook paskyroje.

     Tuomet joje rašyta: „Bendrasis pagalbos centras gavo raštą iš Ukmergės rajono policijos komisariato apie eilinį kartą baudą gavusią D.G.

     Praėjusiais metais viename Ukmergės vaikų lopšelių-darželių auklėtoja dirbanti moteris, trukdydama Centro darbą, numeriu 112 skambino 385 kartus. Šiais metais vos per du mėnesius ji spėjo paskambinti jau 119 kartų. Ir tai nepaisant to, kad už administracinių nusižengimų pakartotinumą kiekvieną kartą jai skiriama vis didesnė bauda. Kai kuriuos žmones baudos veikia nepaaiškinamai…“

    Akivaizdu, kad pedagogė išvadų nedaro. Gal išvadas padarys jos darbdaviai? Ar tikrai gali vaikus ugdyti asmuo, kuris pats nesilaiko visuomenės normų ir įstatymų? To paklausime Ukmergės rajono savivaldybės administracijos. Jų atsakymą publikuosime.

Daugiau naujienų rasite čia www.krastonaujienos.lt

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!