Home / Aktualijos Ukmergėje / Koncertas Šėtoje

Koncertas Šėtoje

     ,,Savam kieme pranašu nebūsi‘‘ – sako liaudies patarlė, todėl mes, Ukmergės rajono Šventupės kaimo humoro grupė  ,,Verpetas‘‘, suvienijome jėgas su Anykščių rajono Kurklių miestelio muzikantais ir Kėdainių rajono Šėtos kultūros centro vokaliniu trio ,,Sidabrinė styga‘‘, ir parodėme kovo 30 d. Šėtoje bendrą koncertą, skirtą artėjančiai Melagių dienai.

      Penkioliktą valandą koncertavome Šėtos socialinio ir ugdymo centre ir matėme džiaugsmą vienišų senelių veiduose. Džiugu buvo ir mums, kad nors trumpam praskaidrinome jų būtį, su pagarba ir švelnumu žvelgėme į jų raukšlių išvagotus veidus, kuriuos trumpam suvilgė džiaugsmo ašaros.

   Septynioliktą valandą koncertavome Šėtos kultūros centre. ,,Tikriausiai jūsų gera aura, jei tiek daug žmonių susirinko‘‘- kalbėjo Šėtos kultūros renginių organizatorė Milda. Skambėjo dainos, aidėjo akordeono ir armonikos, saksofono skleidžiama muzika, mes ne tik juokelius ,, skaldėme‘‘, bet ir pasakas sekėme, mįsles minėme, sceninius vaizdelius rodėme. Žiūrovai sakė, kad jiems koncertas patiko, patiko ir mums: pabendravome, pasikalbėjome, pašmaikštavome, juk Balandžio pirmoji čia pat. Kai kur Melagių diena švenčiama iki pietų, kai kur visą dieną, o pirmieji švęsti pradėjo prancūzai.

   Kol dar dega širdyje ugnis, norime ir turime pasakyti žmonėms ką nors gražaus, mes koncertuosime, o kai pasensime mums koncertuos kiti, gal mūsų vaikai, gal anūkai ir tada aš jiems sakysiu: ,,man jūsų koncertas labai patiko‘‘.

   ,,Verpeto‘‘ vadovė  Birutė Stundienė

Komentuoti

Turite komentarų? Komentuokite!