Home / Nuostatai

Nuostatai

Ukmergesmedija.lt – Ukmergės rajono naujienų portalas, nuosavybės teise priklausantis VŠĮ „Ukmergės medija“.

Ukmergesmedija.lt tinklalapyje esanti tekstinė ir vaizdinė medžiaga priklauso VŠĮ „Ukmergės medija“, jei po publikacijomis nėra nurodyta kitaip.

Be raštiško (popierine ar elektronine forma) sutikimo draudžiama VŠĮ „Ukmergės medija“ priklausančią tekstinę, vaizdinę ir kitokią medžiagą platinti, kopijuoti, retransliuoti, perpublikuoti. Gavus sutikimą naudotis autorine medžiaga, negalima jos redaguoti, pakeičiant esmę, taip pat po publikacija privaloma nurodyti informacijos šaltinį – ukmergesmedija.lt. Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=“http://www.ukmergesmedija.lt/“><img src=“http://www.ukmergesmedija.lt/wp-content/uploads/2015/05/10665234_724745134285796_7854386040917208770_n-e1433446088155.jpg“ width=“180″ height=“180″ alt=“Ukmergės medija“/></a>

Rezultatas turi būti toks:

Ukmergės medija

Ukmergesmedija.lt portalas yra vienodai atviras visoms politinėms partijoms, visuomeninėms organizacijoms, savivaldybei ir jos įmonėms, mokykloms, bendruomenėms ir kiekvienam Ukmergės rajono gyventojui.

Politikų tekstai ar kitokie reklaminiai straipsniai, už kuriuos yra sumokėta, žymimi užsakymo numeriu. VŠĮ „Ukmergės medija“ pasilieka teisę skelbti politikų ar verslininkų tekstus nemokamai, jei jie pasirodytų aktualūs skaitytojams ir įdomūs savo turiniu.

VŠĮ „Ukmergės medija“ pasilieka teisę nepublikuoti neaktualių ir menkaverčių savo turiniu rašinių.

VŠĮ „Ukmergės medija“ niekam neatskleis savo informacijos šaltinių, jei to padaryti neįpareigos teismas.

Naujienų portale ukmergesmedija.lt šmeižiantys, įžeidūs skaitytojų komentarai yra šalinami. Esant reikalui, teisėsaugai bus suteikta visa įmanoma informacija, kad tokių komentarų ar skelbimų autoriai būtų nustatyti ir paviešinti.

VŠĮ „Ukmergės medija“ neatsako už:

  • skaitytojų komentarų turinį;
  • skaitytojų atsiųstą informacinę medžiagą;
  • rašinių, publikuojamų skiltyje „Nuomonės“, turinį, kadangi tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė;
  • straipsnių turinį, kurių konkretus autorius yra nurodytas;
  • tinklapyje publikuojamos juridinių ar fizinių asmenų paslaugų, produktų ar politinės reklamos teisingumą.